Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálnak az emberek, hogy...

Utálnak az emberek, hogy tudnék barátot szerezni?

Figyelt kérdés

Pár szó röviden rólam. 27 éves lány vagyok, nem vagyok nagy, bőbeszédű, de tájékozott vagyok nagyon sokmindenben. Távolságot csak rövid ideig tartok, hamar lebontom a korlátokat. Mégis, az emberek nem hogy nem keresik a társaságom, de egyenesen kirekesztenek. Ez már óvodás korom óta így van, gimnáziumban meg kaptam hideget-meleget a fiú osztálytársaimtól. (ami majdnem tettlegességig fajult csak úgy, "poénból")


Sok foglalkozásra jártam, mert olvastam, hogy jó ha az ember talál magának külön csoportos hobbikat. Sosem ment ez jól. 1 évig, másfél évig jártam edzeni is ahol nekem nem volt soha párom, a végén meg az egyik nő simán gúnyolódni kezdett nyilvánosan rólam a tatamin. Akkor betelt a pohár, elmondtam neki is a véleményem higgadtan aztán elmentem de szomorú voltam. Ez egy örvény ami mindig előjön.


Nyitok, érdeklődöm - (őszintén, nem megjátszva!), az emberek iránt, de alig várják hogy takarodjak el. Egyébként nem dohányzom, nem iszom, próbálom magam karban tartani amennyire lehet, de attól még benne van a pakliban hogy bűnronda vagyok, hát ez van.


Van egy barátom több éve, aztán az ő legjobb barátnője mást sem csinál csak kibeszél engem, de nem jó módon. (Hiányosságaim ekézik)


Néha mélyponton vagyok, már megint, nem tudom mit tehetnék még, kb 20 éve erre próbálok rájönni hogy mit lehetne tenni, de már lassan mindent kipróbáltam. Az önbizalmam nincs, de ahhoz, hogy barátságokat lehessen kötni, mindenképp szükséges az önbizalom? Fogalmam sincs, kérlek, segítsetek.


2017. júl. 27. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sziia.Jelentkezem baratsagra!!
2017. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú hogy sok ember csak a külsőségeket figyeli:(

Kitartást:)

Az élet tartalmaz meglepetéseket;)

2017. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sikerült már barátot találni? :D
2017. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!