Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utál meg végül mindenki,...

Miért utál meg végül mindenki, akárhogy igyekszem?

Figyelt kérdés

Amikor élőben próbálok barátkozni másokkal, kb már akkor látszik az embereken, hogy undorodnak tőlem, amikor csak először meglátnak. Szóval mostanában interneten próbálok ismerkedni, de itt is kb detto ugyanaz van...Nem tudom, mit csinálok, amivel megijesztek másokat vagy nem tudom. Próbálok kedves lenni a másikkal, de egy idő után mindig az lesz, hogy csak úgy eltűnnek az emberek, akikkel beszélgettem, nem válaszolnak az üzeneteimre, letiltanak, pedig tényleg nem írtam semmi bántót vagy ilyesmi... Azt gondoltam, talán túl kedves vagyok és amiatt azt hiszik, valami őrült zaklató lehetek, szóval volt, hogy az ellentétét tettem annak, amit eddig, kevésbé nyíltam meg és nem kezdeményeztem annyit, de így is ugyanaz lett a vége...És már lassan kezdek becsavarodni, mert a szüleimen kívül egész nap senki nem szól hozzám, a sok sikertelen próbálkozás miatt kezdem azt hinni, valami nagy baj van velem, amit csak én nem veszek észre és emiatt csak még inkább befelé fordulok..Egyre gyakrabban jönnek elő bennem olyan gondolatok, hogy nincs értelme az életemnek így egyedül, hogy nincs egy barátom se legalább. Legszívesebben eldobnám magamtól az életem, csak azért nem szántam rá magam eddig, mert úgy csak még nagyobb gondot okoznék a családomnak, így is rám költöttek már egy csomó pénzt, a névnapomra, ami nyáron volt, kaptam egy új telefont, meg a tankönyveimet is ők fizették ki, nem akarnám még jobban leterhelni őket azzal, hogy egy temetést is meg kelljen szervezniük, ami megint nem kis pénz...

(Lány vagyok mellesleg)


2017. szept. 27. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Irj rám beszélgetni
2017. szept. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehez megmondani ennyibol hogy mi lehet a baj. Meg az is lehet hogy nem veled van a baj.

Hany eves vagy? Milyen a viszonyod az osztalytarsaiddal? Van-e legalabb egy baratod/baratnod akivel tudsz beszelgetni? Jarsz-e valahova mashova masmilyen cellal, ahol nem az ismerkedes lenne a lenyeg, peldaul sportlni, vagy valami mas elfoglaltsagi korbe, es ha igen ott milyen a viszonyod az emberekkel?

Mert eloszor itt kellene az emberekkel beszelgetni, baratkozni, de nem ismerkedesi cellal, csak ugy.

2017. szept. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom 15-16 eves vagy alacsony onbecsulessel
2017. szept. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

kb minden 5. ember ilyen mint én is kb

elég fos, de tulságosan odaadoak vagyunk meg miegymás

ha van kedved dumálhatunk kicsit, h kicsit feltérképezzük a dolgokat

2017. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Írj rám privátban, talán tudok segíteni.
2017. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, bár engem nem szokott zavarni ha nem beszélek senkivel. Az inkább, hogy eldobnak. Pedig én is kedves vagyok, semmi bántót nem írok. Szerintem sok ember fel sem fogja, hogy ez mekkora bunkóság, vagy hogy a másiknak rosszat okoz ezzel. Ők csak szórakoznak, játszanak másokkal egy ideig, aztán ha megunják eldobják. Nem emberiek.
2017. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!