Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jobb lesz, ha igyekszem...

Jobb lesz, ha igyekszem kerülni őt?

Figyelt kérdés
Röviden a helyzet: csúnya pofára esés után kezdődő barátság egy igazi jó emberrel... és félek egy újabb pofára eséstől és attól is, hogy csalódást fogok okozni neki, mert én nem vagyok annyira jó, mint ő... :( Arra gondoltam, hogy jobb lenne, ha inkább kerülném őt. Tényleg megkedveltem és igazán jó hatással is van rám, de nem tudok szabadulni ezektől a gondolatoktól... :( /Férfi-nő barátságról van szó, én 36 éves vagyok, ő pedig 50./
2017. júl. 16. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak barátnak akarod, akkor miért kerülnéd? Miért félnél?

Ha szereted, akkor meg úgyis minden mindegy.

Vigyázzatok egymásra.

Szerintem mással is így lennél, amíg az újabb kapcsolattól félsz. Vagy a régit nem tisztáztad.

2017. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

36 éves vagy és ilyeneket kérdezel?

Miért kerülnéd? Szerinted akkor mi lesz jobb? Ha kedvelitek egymást akkor talizzatok és kész. Pofára estél, és? Az élet megy tovább. Nem kell elhamarkodni a dolgokat..

2017. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!