Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem lettem szép, se okos,...

Ha nem lettem szép, se okos, sem pedig tehetséges, akkor minek éljek?

Figyelt kérdés
Mi értelme van így az életemnek?

2017. szept. 29. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

A szépség eléggé személyfüggő. Persze megvan az aktuális kor trendje de ebből mégis ki profitál?

A modellek és a szépségiparban a külsejükért foglalkoztatott réteg. Azon kívül a szépséged maximum úgy tudnád használni, hogy bizonyos szolgáltatásokat nyújtasz...


Tehetség is kinek mi?!

Vannak, akik fejben tudnak gyököt vonni, négyzetre emelni, bonyolult számításokat elvégezni. Ez maximum egy vetélkedőben/showműsorba jó.

Énekesekből manapság dunát lehet rekeszteni, de 10000 énekesre jut 1-2, akik meg is élnek ebből és kitörnek.


Okos... na ez az, ami tényleg csak rajtad múlik.

Senki sem tiltja meg, hogy olvass, tanulj, képezd magad.

Maximum a lustaságod, de ezért sajnos magadat kell hibáztatnod.

A tudás soha nem fog az agyadba szállni, nulla befektetés nélkül.


Tanácsok:

Élj egészségesen, sportolj(edzőterem csodákra képes). Nincs az a test, amiből ne lehetne gyémántot faragni.

Tanulj és képezd magad.



Ne siránkozz, nem lesz jobb tőle.

2017. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Az biztos, hogy az önsajnáltatással nem jutsz előbbre. Egyébként nekem rengeteg se szép, sem okos, se tehetséges ismerősöm van akik valahogy mégis jól eléldegélnek pusztán azért, mert nyavalygás helyett hasznosabb és örömtelibb dolgokkal foglalkoznak. :)
2017. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%

Gazdag még lehetsz!


(Ugye a vicc úgy van, hogy "Fijam, ha 20 éves korodig nem vagy szép, harmincig nem vagy okos, és 40-ig gazdag, akkor akaszd föl magad!)

2017. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogy engem szolgalj.
2017. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok, a tanulnivaló mégse ragadt meg soha a fejemben, ha 2-szor elolvastam akkor se. Sportolok is, mégse érzem magam jobban tőle.
2017. szept. 29. 08:51
 6/22 A kérdező kommentje:
*20-szor
2017. szept. 29. 08:56
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
Hát na ez az. Ezt én is sokx megkérdezem, nem tudom meddig még.
2017. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
66% te szóra se vagy érdemes.
2017. szept. 29. 09:22
 9/22 Kései Sirató ***** válasza:
58%

AZ élet értelme sok minden lehet, nem csak azok, amiket megemlítettél.

Szerelem, barátok, kirándulások, tervek, stb.

Amúgy meg minden relatív. Kihez képest nem vagy szép, okos, tehetséges?

Lehet, hogy rossz a viszonyítási alapod.

2017. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

#5 melyik tanulnivaló, mindegyik tanulnivalóról ugyanazt tudod elmondani? Miket olvasol? Sokan jobban érdeklõdnek az olyan témák és ismeretek iránt, ami nincs kötelezõen felhagyva az iskolában.


Mit sportolsz? Találd meg a hozzád illõ sportot, amitõl jobban érezheted magad, nem lehet mindent egy lapra venni..

2017. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!