Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érveket tudtok felsorol...

Milyen érveket tudtok felsorolni az egyedüllét mellett?

Figyelt kérdés
Neked miben segített? Mennyire igényled mások társaságát? Milyen rossz következményei vannak hosszútávon?

2017. okt. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki magányos típus annak való, naés tunyacsápnak.


1. nem zavar senki

2. nem követeli a távirányítót

3. nem kell kariajit venned, általában semmilyen ajit nem kell venned,

4. annyi időt töltesz a kutyáddal amennyit akarsz,

5. Nagyon fontos előny: nem lesz gyereked és nem kell szülői értekezletre járnod, nem ismersz meg ostoba szülőket és tanárokat,

6. egy csomó pénzt spórolsz ha nincs gyereked,

7. olcsóbb az utazás,

8. kisebb lakás elég,

9. nem kell senkihez alkalmazkodni,

10. azt csinálsz amit akarsz.

2017. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Jó:


-Megismered saját magadat

-Megismered a saját igényedet, hogy lényegében mire is vágysz

-Megismered a hibáidat, hogy mi miatt nem tudtál eddig normálisan más miatt élni

-Nem mást kezdesz el hibáztatni, hanem megtalálod magadban a hibákat amiken ha váltosztatsz normálisan tudsz mással is élni

-Mivel magaddal törődsz fejlődik az önbizalmad.

STB STB STB

Rossz része az egyedüllétnek, pedig csak annyi hogy nem vagy a felsőkre megérve tehát:


-Nem ismered meg magad, hanem álarcot húzol fel

-Más igényeit keresed, és annak próbálsz megfelelni majd

-Mást kezdesz el hibáztatni, amivel csak saját magadnak ártasz mert még több hibád lesz ezáltal..és nem tudsz fejlődni ergo magaddal b**ol ki.

-Mivel mással foglalkozol nem fejlődik ki az önbizalmad.

-nem tudsz megbocsátani, ezért lelki sérülések maradnak benned.



Sorolhatnám még...az egyedüllét soha nem azért van az ember életében, mert haszontalan dolog lenne. Az már egy másik kérdés ki mennyire tudja elpócsékolni a tanulási folyamat idejét,életét,saját magát.


25f

2017. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:

Senkihez nem kell alkalmazkodni, osztozkodni velük, megjátszani magad, nem kell idióta small talk, válaszolgatni hülye kérdésekre, meghallgatni mások hülyeségeit ami amúgy sem érdekelne, magad döntöd el hogy mikor kelsz-fekszel, milyen hangosan zenélsz, mikor mosol, mikor fürdesz, mikor és mit eszel, mire mennyit költesz, milyen állatot tartasz, azt csinálsz amit akarsz, úgy és akkor amikor akarod.


Én egész életemben arra vártam, hogy végre egyedül legyek, ne kelljen mások ordítozását hallgatnom, ne nekem szidjanak ismeretlen embereket, ne nekem számoljanak be olyan dolgokról ami sosem érdekelt, ne kelljen elviselnem idegeneket a szobában (koli) akikre tekintettel kell lenni. Most végre eljött, igaz van 2 lakótársam de őket este látom 1-2 órára, akkor is a saját szobájukban vannak. Életemben először van külön szobám, a nap nagy részében egyedül vagyok, kivétel ez alól, amikor bemegyek dolgozni (ez napi 3-6 óra, a többit otthon csinálom). Ha embereket akarok, kimegyek az emberek közé de sokkal jobb így, hogy tudom, bármikor hazajöhetek a saját fészkembe, ahol csend van és nyugalom. Azt vettem észre, hogy ezzel a tudattal jobban is viselem az emberek között létet mint azelőtt, amikor folyton ott volt valaki és egy percre sem hagytak egyedül. Rossz következményei azok számára vannak, akik alapból nem szeretnek egyedül lenni, aki szeret, annak ez csak jó.

2017. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-Senkit nem érdekel,ha valami bajod lesz.

-Nem kell a pároddal békülős szexelned.

-Nem érdekel senkit ,hogy mi van veled.

-Senkit nem érdekel a temetésed és nem fog senki emlékezni rád,mert azt sem tudják ki voltál.


Stb stb :)

2017. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!