Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy a fizikai...

Normális hogy a fizikai kontaktus hiánya barátok részéről ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés

Az mellékes, hogy most nincsenek barátaim de amikor még voltak. Önmagában véve is ez a helyzet. Barátnőre, kapcsolatra nem is vágyom. Női társaságra sem. De amikor még vágytam rá sem volt ez másképp. Mindig hidegnek éreztem a barátaimat mert nem öleltek meg, meg ilyenek.

Azt nem tudom milyen -szexuális vagyok, mert nők társaságában nagyon szorongok persze ennek nem mutatom jelét. Úgy általában a szexualitástól szorongok, nem akarok tudomást venni róla hogy létezik. Volt egy két éves kapcsolatom bizonyossá vált hogy nem megy. Az elmúlt egy évben több nőt is visszautasítottam persze más okokra hivatkozva, pedig egy férfi sem tette volna velük.

Ugyanakkor úgy érzem ha egy férfi akarna valamit akkor agyonverném, én meg nem bírnék semmit csinálni egyikkel sem, mert szerintem sajnálni való.

Ettől függetlenül szélsőségesen közeli baráti kapcsolatokra vágyom férfiakkal talán pont azért mert az szexmentes, semleges. Meg talán mert nem volt apám, vagy mert szar volt az egész fiatalságom és kimaradtak dolgok.

Nem tudom. Csak szégyellem is, mert úgy érzem ez az én degeneráltságom legalábbis mások annak vennék. Mèg a terapeutámnak sem mondtam, pedig vele cifrább dolgokat is megosztottam már. Úgy érzem kiröhögne.



2017. okt. 4. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Boccs szarul fogalmaztam meg a kérdést égett volna a pofám visszaolvasni.

21/f ha számít.

2017. okt. 4. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

szerintem nyugodtan mondd el a terapeutádnak, nem fog nevetni.

Nincsenek beteges vágyaid a leírtak alapján, szóval csináld szerintem azt, ami jól esik. Nem vagy még idős, nem maradtál le semmiről.

Van, aki egyáltalán megöleljen? Mert nekem sem volt divat a családban sem, baráti körben sem, és nagyon sokszor hiányzott. Ez szerintem természetes érzés. Most van egy barátom (egy kapcsolatom), akit szintén nem öleltek meg a szülei, és mi egymást ölelgetjük, és szerintem nagyon jól esik mindkettőnknek.

Lehet, hogy addig, amíg egy kicsit rendbe nem jössz, nem tudsz a szexre koncentrálni. Nem is kell akkor. Majd jön magától a késztetés szerintem, ha kicsit jobban leszel.

2017. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van aki megtenné ez is a bajom, barátaim nincsenek de ha lennének sem feltétlen vevő rá mindenki. Család anyámból áll de ő is utoljára gyerekként ölelt meg talán. Ahogy jelenleg állunk én tőle nem is vágyom rá.

Tudom hogy hülyeség hogy a pszichológus kiröhögne, sosem tette pedig többet tud rólam mint bárki más. Csak én szégyellem a dolgot mert nem érzem túl férfiasnak.

2017. okt. 4. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Fú, értem és érzem minden szavadat... Engem sem vonz a szex. Növel muszájból megteszem, férfival semmiképp. Ugyanakkor egy igazi mély (fiu)barát ölelèse,érintése sokkal jobban esne ,mint egy lányé. Magam sem tudom mindezt hovátenni. Csak növel tudnék járni ,együtt élni, csokolózni, de lelkileg többet jelentene egy fiù.


Jó lenne veled beszélgetni! Írj, ha gondolod. Én pesti vagyok.

25f

2017. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!