Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány kapcsolatban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kapcsolatban van, miért keresi velem állandóan az érintkezést?

Figyelt kérdés

Mond valamit, megérint, mindig keresi velem a kontaktust, sokszor úgy csinálja, mintha véletlen érne hozzám, de igazából látszik, hogy keresi azt, hogy érintkezzen velem, és élvezi. Eddig is úgy éreztem, hogy tetszem neki, most már főleg.

Ha szingli lenne a lány, érthető lenne. Na de ő foglalt. És miközben taperol engem egyes napokon, aznap este ugyanúgy visszafekszik a párja mellé. Aztán egy másik nap megint ugyanez történik.

Miért csinálja ezt, mit akarhat vajon?



2017. szept. 27. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Na vajon mit?

Azért, mert nő meg foglalt még egy kis kalandban ő is benne van.

A nők se szentek;)

2017. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rabold el a szívét.
2017. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem van egy olyan erős érzésem, hogy ha bepróbálkoznék nála, akkor lekoptatna. Mert más módon, de ezt szokták csinálni a nők. Lehet, hogy csak kell neki napközben flörtölgetés másokkal, de nem csalná meg a párját.


De ilyen, hogy valaki mindig megfog engem, ilyen még nem volt.

2017. szept. 27. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egy férfi kollégám csinálja, és engem speciel zavart..


Aztán észrevettem, hogy ő másnál sem nagyon tudja felmérni az intim szférát, és sokszor hajol túl közel, ér hozzád, fog meg stb...


Szóval első körben (ahogy mindig) azt mondanám, hogy először nézd meg azt is, hogy másokkal hogy viselkedik. Őket is szokta tapizgatni?


Egyébként ha úgy érzed, valószínűleg tényleg tetszel neki. Az meg rajtad áll, hogy viszonzod-e a flörtöket vagy sem, de nagyon nem bonyolódnék bele a helyedbe.. Óvatosan.

N

2017. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3# Nekem is van srác, aki tetszik a barátomon kívül, az apró flörtökben nincs semmi, de ha konkrétan bepróbálkozna, minden további nélkül és elég egyértelműen visszautasítanám. Szerintem ha valaki kapcsolatban él de kalandozásra vágyik, akkor az ő dolga lenne ezt KONKRÉTAN a másik tudtára adni.
2017. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!