Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hazudnak a nők, hogy a...

Miért hazudnak a nők, hogy a magasság nem számít? Nem vagyok 175 centi sem és még a nálam pár centivel alacsonyabb csajok is leszartak, leszarnak.

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 01:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, mind belsőre és külsőre meg van bennem az, hogy igazi pasi vagyok.
2017. okt. 7. 01:07
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem mondom, hogy nem számít, inkább úgy fogalmazok, hogy ha minden más klappol, akkor csak ez önmagában nem kizáró tényező...
2017. okt. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt: édesanyádat hazugozd le...

Másrészt: 172 cm vagyok és volt 165 cm-es barátom. Nem, nem volt gazdag, mielőtt jössz ezzel.

2017. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy más oka van.Vagy csak kifogás.
2017. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
175 centisen nem a magasságoddal lesz gond. Magyarországon a legtöbb pasi alacsony, mégis van csajuk.
2017. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Meg is van a valódi probléma! :D Mi alapján mered kijelenteni, hogy meg van benned minden, igazi pasi vagy? :D Hát ezek szerint a lányok csak nem tartanak annak!


Egyébként az én barátom is alacsonyabb tőlem.

2017. okt. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Salx Narval ***** válasza:
82%
Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval. Mi ez az önfényezés barátom.:D Aki ezeket a dolgokat így kijelenti magáról az eléggé kiábrándító mások számára, még akkor is ha történetesen igazak. A probléma okát a jellemedben és ne a magasságodban keresd. Ha rendet raksz a buksidban a külsőddel sem lesznek gondjaid. Amúgy én sem vagyok sokkal magasabb nálad és még csak tökéletes sem vagyok.:D
2017. okt. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem a magasságoddal van a gond, hanem a beképzeltségeddel.
2017. okt. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

"Hozzáteszem, mind belsőre és külsőre meg van bennem az, hogy igazi pasi vagyok."


Na itt lesz a probléma. És ezt mondta már nő is rólad? Persze anyuka, és a mama nem számít....

En azért megnézném egy képen, hogy mennyire vagy igazi pasi.

25/N

2017. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem a magasságoddal van gond, csak szimplán nem jössz be a nőknek.
2017. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!