Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hazudnak a nők, hogy a...

Miért hazudnak a nők, hogy a magasság nem számít? Nem vagyok 175 centi sem és még a nálam pár centivel alacsonyabb csajok is leszartak, leszarnak.

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 01:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10# és miért nem? Adok magamra, jóképű nem vagyok, de rossz se. Kisugárzásom is van. Kedves meg pasisan bunkó is tudok lenni. Akkor csak is magaságomal lehet gond!
2017. okt. 7. 14:01
 12/22 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy ultragáz ez az önfényezés? Az oké, hogy Te magadat jókepűnek tartod, csak ott bukik a dolog, hogy a csajok nem 😂😂

Vicces 😂

2017. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"pasisan bunkó"


Na akkor ezt a részét próbáld kihagyni a következő próbálkozásnál, és tudósíts minket, hogy haladt.

A magasságoddal nincs gond, a legtöbb lány ennél alacsonyabb.

2017. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Nem hinném,hogy ez a lényeg,170 "magas" vagyok,mégcsak jóképű sem,mégis azt mondhatom,kedvelnek a hölgyek.

Szeretni kell őket:)

2017. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Salx Narval ***** válasza:
Hát, drága öcsém te nagyon elvagy tévedve. Természetesen jól esik, ha egy fiatal nő jóképűnek nevez bár ez így 50 körül egyre ritkább, de büszke vagyok a szimpatikusra is.:D De az, hogy magamat ilyen jelzőkkel illessem még életemben nem fordult elő tinikorban és felnőttként sem. Komolyan mondom kezdelek sajnálni. Ez nagyon gáz, ahogy a 16 éves lányom mondaná.
2017. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem hazudnak. Az egy dolog, hogyha megkérdezed tőlük, hogy mi az ideáljuk, akkor a legelsőnek a magasságot említik, de ez önmagában semmit sem jelent.

Azt válaaztják akikben valami, illetve az összhatás megfogja őket.

De ne mind már, hogy nem láttál még 170 centis férfit barátnővel vagy férjjel. Még az sem az ördögtől való, hogy

2017. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

magasabb a nő pár centivel, minden nap látni ilyen párokat. De még látványosabb 10+ cm magasság különbséggel is látbi párokat.

Szóval valamit nem jól csinálsz, más leyz a gond. Az biztos, hogy a kisebbségi komplexust nem tolerálják - teljesen jogosan.

2017. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Meg kell nézni pédául egy Jack Nicolsont vagy egy Michael Ironside-t na nem néznek valami magasnak mégis sok nő bírja az ilyen fazonokat.Majd jössz a pénzel egyből tudom.Személyesen ismertem egy vicces kis 165körüli kollégámat,kiköpött Haumann Péter mégis amiket mesélt az életéből.Vidámság az a lényeg.
2017. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#15 Legalább 40 ezres gázszámla.
2017. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor meg írjon nekem egy nő, aki szívesen megismerne. Szükségem van valakire.
2017. okt. 7. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!