Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan viseljem, fogadjam el...

Hogyan viseljem, fogadjam el azt hogy senki nincs akit érdekelnék?

Figyelt kérdés
Kevés ismerősöm van és azok is csak szánalomból tartanak ki mellettem. Igazából teljesen lesz*rják mi van velem, ezt már többször bebizonyították
2017. okt. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress normális ismerősöket.
2017. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj le a társ(aság)függéssel.
2017. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Miért számít neked hogy másokat érdekelsz-e?
2017. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
#3 Az egónak kell,hogy érdeklődjenek iránta. Anélkül rossz. Tudni,hogy más emberek utan érdeklődnek mas emberek,de utanad meg nem.
2017. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél a lelki szemetesük, igyál velük, ha szakítottak, csinálj meg minden ingyenmunkát, amire kérnek, akkor leszel érdekes. Engem is akkor szoktak felhívni, ha kell valami nekik. Csak azért, hogy helló mi van veled, nem szoktak. Egyszer volt olyan, hogy elkezdtem mondani, mi bánt jelenleg a munkámban és ilyet szól a csaj: dehát engem ez nem érdekel. :D
2017. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!