Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elviselni azt,...

Hogy lehet elviselni azt, hogy aki tetszik lány azt sosem fogod érdekelni, de az osztálytársadnak kedveskedik es csipkelődik vele?

Figyelt kérdés
A lánnyal sosem fogok beszélni,nem is tudja ki vagyok,de el szeretném valahogy viselni,hogy más fiúval foglalkozik.
2017. okt. 10. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Úgy hogy te meg más lánnyal foglalkozol. Ha másra irányítod a figyelmedet, akkor észreveszed, hogy van más is, aki kedves, szép, jó.
2017. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen meggyőződdéssel tényleg sosem fogod érdekelni a lányt. Még ha meg is történne, akkor sem hinnéd el, mert úgy gondolod ő felsőbbrendű nálad, és eltaszítaszítanad magadtól a közeledését a viselkedéseddel, kishítűségeddel. Ez nem jön be senkinek.
2017. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tetszik neked, még nem kell beképzelned magadról azt, hogy hozzád tartozik, vagy bármi közöd lenne hozzá... Semmi okod arra, hogy zavartasd magad emiatt. Oké, hogy tetszik neked, de véletlenül se éreztesd magad körül azt, hogy úgy drámázol, mintha már a barátnõd lenne. Ha megtudná, hogy ezt "nem bírod elviselni", biztos kinevetne.:)
2017. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igazatok van.


Csak velem sosem foglalkoztak a lányok régen,mostmeg mikor már "helyesebb" lettem én nem merek foglalkozni a lányokkal és emiatt nagyon féltékeny vagyok a fiúkra akikkel foglalkoznak a lányok.

2017. okt. 10. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. Téged nem zsoltinak hívnak??
2017. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
2017. okt. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!