Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Nem tudom,...

Mit csináljak? Nem tudom, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segíts és ne szólj be!

Az a helyzet, hogy van valaki, aki tetszik, és nem tudom mit gondol rólam. Nagyon nem szoktam vegyülni se vele, se az ő köreivel.

Nem szoktam szántszándékkal odamenni, ahol ő, de nem is menekülök. Beszélni nagyon ritkán szoktunk. A poker face túl jól megy nekem. Nagyon örülök, ha a közelben van, és úgy figyelem és hallgatom, hogy nem is nézek rá. A barátnőim hülyülnének, ha elmondanám, a sulitársak meg mind nagyon pletykásak plusz mindenhol ott vannak. És megaláznának, szóval noncs más választásom.

Na és hát adott egy nyár, mindketten vidéken. Igazából nekem az bőven megfelelne, ha írogatnánk egymásnak és megismerkednénk, csak üzenetet se merek küldeni (telefonja mindig a pletyka bizottság kezében, azon nézegetik a videókat meg "mutimegmidvan").

Szóval most mit csináljak? Pacekba nem mondhatok neki semmit, ő meg szintén.

Valakinek valami ötlete? Sürgősen kéne, már csak pár nap és kitör a vakáció!

Köszöni szépen a magányos lány(eddig).



2017. jún. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes barátnőid lehetnek, ha ilyen helyzetben basztatnának, és nem segítenének. Vagy csak te vagy túl cinikus, hogy ezt nézed ki belőlük. Osztálytársról van szó? Mert ha nem, akkor nem veszíthetsz annyira sokat, csak tudod hogy hívják, vedd fel facebookon, és írj neki, hogy szimpatikus, és szívesen ismerkednél vele. Ennyi. A pletykát le kell szarni, semmi hatással nem lesz a későbbi életedre, hidd el.
2017. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Facebookja nincsen, üzenetet meg nem küldhetek neki, mert a srácok megnyitják, okostelefon lévén biztos be van jelentkezve az emailjébe is, tehát ez se jó... Személyesen meg lesnek a többiek...

A barátnőim meg inkább haverok...

Hogyan beszélgessek vele? Mit mondjak? Egyáltalán hol éli a magánéletét (ha van neki)?

2017. jún. 6. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi iskolai rendezvény, ahol tudnátok találkozni? Vagy netán valami évzáró buli valahol külön az évfolyamotoknak? (nem tudom hány évesek vagytok, nyilván ez nem játszik ha túl fiatalok lennétek). Valami kötetlenebb alkalommal lehetne. Esetleg a szünetben, ha a folyosón látod.
2017. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj neki kézzel egy levelet és amikor senki se látja add neki oda amiben leírod az elérhetőségedet hogy hol tudnátok vakáció közben írogatni
2017. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!