Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire szerethetem?

Ennyire szerethetem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok, megbízunk egymásban, én többet érzek iránta, viszont neki van barátja.. Mostanában kicsit mintha ellökne magától, állítása szerint több barátjával is kicsit bunkóbb voltam, én erről nem tudok.. Megláttam róla egy képet, és már majdnem rámjött a sírás, pedig ez nem vall rám.. Ez normális?

2017. febr. 28. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem konkrétan azért jött rád a sírhatnék, mert megláttad őt, hanem azért, mert tudod, hogy viszonzatlan a dolog, és nem lehet a tiéd.
2017. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vagy esetleg azért, mert mostanában nem olyan velem, mint eddig?
2017. febr. 28. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátja, akkor fölöslegesen okozol magadnak rossz érzéseket miatta. Ha csak itt találgatod, hogy miért lök el magától, ő pedig nem tud erre jó okot adni, az rég nem jó. Sírhatsz azért, mert hiányzik, sírhatsz szimplán azért is, mert éppen rossz időszakban vagy miatta, és hát a képe csak erre emlékeztet, ez nem kell azt jelentse, hogy ennyire szereted, és talán nem is nagyon kellene, amíg ennyire kétséges minden.
2017. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet csak az a baj, hogy félek hogy elvesztem mint barátot :/
2017. márc. 1. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2017. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18/f
2017. márc. 1. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Figyelj. Én még nem voltam ilyen helyzetben, de lenne pár hozzá szólásom, ha nem baj. Szerintem teljesen normális, ha elsirtad magad, hisz szerelmes vagy és a lány mással van. Bánt a dolog, hogy nem lehet veled. Én már akkor sirok, ha nem látom fél napig a páromat. :D

Nem mondhatjuk azt neked, hogy fogadd el, hogy mással van és keress mást, mert a szerelem nem igy működik. Ha egyszer őt szereted, akkor ez van, nem lehet mit tenni, pont :D Most ez nem vicces dolog, de ez az igazság.

Abban meg lehet igaza van a lánynak, hogy bunkó voltál vele, mert ilyenkor mindenki hajlamos besértődni, úgy hogy észre sem eszi. A lényeg a lényeg, hogy szerintem azt kéne tenned, hogy leülsz vele beszélgetni erről a témáról. ha ez miatt felhagy a barátságotokkal, akkor nem is volt igazi barátság. ilyen cipőben már jártam. nem egy ,, legjobb,, barátot veszitettem már el.

2017. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltem vele, nem hagy fel a barátsággal, csak rossz napja volt.. a bunkóskodást meg tudja, hogy csak poénkodtam :D Igazából ugyanolyan a kapcsolatunk, mint eddig.. :) Nyílván bánt a tudat, hogy van barátja, és nem lehet az enyém, de mostmár legalább tudom, hogy nincs velem baja :)
2017. márc. 1. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy van barátja, még lehet a tied. A párkeresés nem a széplelkek holdfényes lányregénye. Itt vérre megy a játék. Aki kell, azt megszerzem, és megtartom. (Ez utóbbi a nehezebb.) Itt nem nézünk se istent, se embert. Ha el tudjuk venni a párjától a kiszemelt személyt, akkor annyit is ér a kapcsolatuk. Ha nem tudjuk elvenni, akkor van még mit tanulnunk. De ne feledd, ha elvetted, meg is kell tudni tartani őt. Mert lesz másik jelentkező, aki ugyanígy nem néz se istent, se embert, és bepróbálkozik.

Az idealista fiatalság azt hiszi, hogy a hűség egy tulajdonság. Nem az! A hűség egy állapot, amit nekünk kell tudni fenntartani a párunkban, és amit jó esetben ő is fenntart bennünk. Ha hagyjuk elmúlni a szerelmet, ha hagyjuk ellaposodni a kapcsolatot, akkor ne csodálkozzunk, ha a párunk másnál keresi a boldogságot.

2017. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!