Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kollégiumi szobatársaim nem...

A kollégiumi szobatársaim nem foglalkoznak velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdtük a tanévet,de ők már akkora barátnők hogy netovább.(Előtte nem is ismertük egymást.)Van egy lány aki mindig átjön a szobánkba,szétszórja a cuccait,dohányzik,pasizik stb.Őt bezzeg imádják.Én a szöges ellentéte vagyok ezeknek.A többiek is állandóan a tükörben fotózzák magukat,egész nap a körmüket festik,és szinte csak a külsőségekkel vannak elfoglalva.Engem teljesen más témák érdekelnek.Beszélgetni sem lehet velük rendesen,de mindig kedves vagyok hozzájuk,segítek ahol tudok.Nem használnak ki,csak tojnak a fejemre és ha mennek valahova véletlenül sem szólnak nekem.

Lehet hogy gyerekes leszek,de facebookon is mindig megjelölik egymást olyan posztoknál mint:"az igazi barát meghallgat".Én mindig meghallgatom őket,és segítek ha tudok.De azért nem bír megjelölni.Instagramon is

az oldalukon szívecskékkel vannak körülvéve a barátaik monogramja.Persze én egyiknél sem vagyok ott.Ezek csak azért esnek rosszul,mert tudom,mennyire komolyan veszik ezeket a dolgokat.(Mondjuk én is,de próbálok az ő fejükkel gondolkodni.)

Állandóan magamban keresem a hibát,de ha bennem is van,nem tudom mi lehet az.



2017. okt. 23. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, én is átéltem ezt. Ha gondolod, írj, és beszélhetünk erről.
2017. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Az a baj, hogy egyre kevesebb az ilyen lány, mint te. :(
2017. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
unalmas vagy nekik, ez van. Keress más társaságot.
2017. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Éppen hogy te vagy a normális közületek.
2017. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is veszik ezt a barátnősdit olyan komolyan, mint ahogy azt Te gondolod. A facebookra sokmindent lehet írni. :) Ha velük nem találod meg a hangot, jól írták előttem: keress másokat más társaságokban. Nem törvényszerű, hogy mindenki a szobatársával lesz kebelbarátnő. Én is sokáig egyedül voltam, most albérletben lakom, de a baráti társaságom most sem a lakótársakból áll. Járj szakkörre, vagy nézz körül az évfolyamodon/ osztályodban. Esetleg fontold meg szobacserét, ha van erre lehetőséged.
2017. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek velük.Amúgy sem lehet állandóan a koliszobában ücsörögni,tényleg el fogok járni valahova pl.sportolni.
2017. okt. 23. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen arról van szó, hogy rossz helyre kerültél, rossz időben, keress más társaságot. Felszínes, "pláza"emberek társaságába kerültél, akikkel nem lehet mély dolgokról beszélgetni, ők csak a csillogást értékelik. Engem pl. piszkosul idegesítenek a tükör előtt tucatszámra fotózkodók, ezzel magukat degradálják le.
2017. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló vagyok, csak én fiú. Mindenki szarik rám, nem törődnek velem, nem hívnak sehova, ha kell nekik valami csak akkor keresnek. De semmi viszonzás. Én nem kollégista vagyok, csak az osztályról írom, akikkel körül vagyok véve. Ja meg ők is cigi...csajoznak. Mindig erről beszélnek, meg diszkóznak..

Nekem még faszbukon se írnak, de egymásnak állandóan..ha már nem jön valamelyik iskolába már azonnal keresik...na mind1.

Sajnos rossz közegbe kerültünk, és nem bennünk van a hiba. Szomorú 😞

Remélem azért összefonódsz velük valamennyire, lehet tőlünk egészen más személyiségű emberekhez is alkalmazkodni. Tudom, akik pasiznak, csajoznak, cigiznek,buliznak azokhoz nehezebb, mert ők nem tisztelnek minket....Kitartást ☺

2017. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"8-as" köszi a választ,igen,nincs könnyű dolgunk,nehéz megtalálni az emberekkel a hangot.Azért amennyire tudok,a szobatársaimmal is kialakítok egy normális viszonyt,az osztályban meg szerencsére vannak normális emberek.
2017. okt. 24. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

ó, én kimondottan örülök, ha az ilyenek leszarnak.


Nincs szükségem felszínes libuskák társaságára :)

2017. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!