Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki kilép az életemből...

Mindenki kilép az életemből és elhagy?

Figyelt kérdés

Mindenki elhagy, egy idő után könnyedén kilép az életemből lehet az szerelem vagy barát.

Egy rossz szó is lelkemig hatol, mert legalább vki hozzám szólt.

Össze vagyok törve. Már nem keresem az emberek társaságát mert ugyis csalódok. Kihasználnak majd elengednek én pedig kitárt karokkal maradok egyedül a sötétben.


Hiába nyitok másokfelé ...



2017. okt. 24. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak . Hasonlo szitu
2017. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg túlzottan ráakaszkodsz a másikra, aki számára egy idő után terhes a kapcsolat.
2017. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is veled vagyok, hiába nem érzékelsz. Éldted része vagyok s voltam s sosem hagylak el.

Neked még sosem volt barátod vagy rendes kapcsolatod. Ne alázd meg e szavakat, kérlek.


Imádatunk kísér. Sok erőt. Tanulj.

2017. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Sok a szemét ember az tény, én is kifogtam őket mindig, szóval nem mondom, hogy a te hibád, de magadba néztél már ugye? Ilyenkor mindig ez legyen az első lépés, objektíven, kívülről mérd fel a saját viselkedésed, mert bizony észrevétlenül is csinálhatsz olyan dolgokat, ami simán indokolja, hogy otthagynak.

Milyen az emberekhez való hozzáállásod? Pl. lehet, te azt mondod, hogy odaadó vagy és mindent megteszel értük, a valóságban meg rájuk cuppansz és nem engeded őket, hisztit csapsz ha öt percre nem veled foglalkoznak, mert mondjuk nincs idejük munka közben még veled chatelgetni. Volt ilyen barátnőm és bizony le is koptattam.

Volt olyan haverom, akivel nem lehetett sem egy légtérben megmaradni, sem chaten beszélni, mert minden 5 percben előadta a világfájdalmát és hogy minden férfi szemét st rici, aki ügyel a külsejére tiszta és még hobbija is van... mert azokra gerjednek a nők és nem rá szegényre, a vasággyal 35 kilós élet és hobbi nélküli szegény kockára. A mocskos r bancok. Nem csoda, hogy az ilyen emberek magányosan végzik.

Na, hát ha eddig nem ismertél magadra, akkor már van miről beszélni :D

2017. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen idős vagy, ettől eltekintve nem hiszem, hogy búslakodnod kellene amiatt, mert eddig rossz emberek közé kerültél. Előtted áll az egész élet új emberek megismerésére.
2017. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Az élet már csak ilyen. Valamilyen szinten természetes, hogy életszakaszonként lecserélődnek a körülöttünk lévők, tekintve, hogy mindenki változik, változnak a prioritások, élethelyzetek és ez általában nem ugyanabban a tempóban vagy akár irányban történik. Így pedig eltűnnek azok a dolgok, amik az adott életszakaszban közel hoztak egymáshoz két embert és szépen eltávolodnak a felek, ezért elkopnak a haverok és a felszínesebb ismerettségek.


Ez addig nem is baj szerintem, amíg az embernek sikerül kialakítani mélyebb kapcsolatot, barátságot, aminek komolyabb alapjai vannak, mint az adott életszakasz jellemzői (pl. az, hogy egy iskolába jártok). Ehhez viszont egyrészt kell a megfelelő ember, rengeteg idő (!!), másrészt pedig a kölcsönösség is elengedhetetlen. Fel kell ismerni azokat, akik csak elvesznek, de nem adnak semmit és rövidre zárni velük az ismerettséget, nem szabad reménykedni abban, hogy ha kiteszed a lelked valakiért, akkor idővel viszonozni fogja, ez egy naiv, buta gondolat.


A jó hír viszont az, hogy felnőtt korban sem kizárt barátokat találni - kizárt csak abban az esetben lehet, ha elzárkózol a kudarcok miatt az emberektől - csak ne legyél ennyire elkeseredett egy-egy szóért, ne akaszkodj rá a másikra (magányos embereknél gyakran előfordul, hogy ezzel a túlzott ragaszkodással elijesztik a másikat), fedezd fel az értékeket önmagadban és építs rájuk, tanulj önismeretet és ami még nagyon fontos, adj ennek időt. Próbálj kicsit lazábban hozzáállni, haverkodni, majd idővel és minőségi közös programokkal ebből lehet barátságalapot építeni.

2017. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. keresem az okát, részben tudom, változtatok rajta. Próbáld meg Te is, mert lehet, hogy az eddigi megközelítéssel van a baj, változni kell.
2017. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törvényszerű, amihez ragaszkodsz elveszíted. Így hagytam el mindig mindent, és így szereztem meg mindent, és a rossz csak abban a pillanatban tűnik rossznak, pedig valami jobbnak a talaja. Nálam így történik. Sok kutyám meghalt, és lett másik kutyám, talán azért, mert az a kutya tudta, mennie kell, hogy egy másik kutyának jobb legyen. Így volt a macskákkal is. Az egyiket szerettem volna, ha haver lenne, de kakilt rám, elhúzódott. Nem akart haverkodni, aztán hagytam, én mit akarok történetet. Azóta rámászik a hátamra, amikor olvasok, és a vállamon ül. Vagy az ölembe vackolja magát. Tudnék még írni pl. Telefonokat hagytam el, telefonok romlottak el, akkor rossz volt, de ha akkor nm történik az, akkor most nem írom ezzel,
2017. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, ne add fel testvér, én itt vagyok veled!
2017. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!