Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden lány vagy kapcsolatban van, vagy nem akar ismerkedni? Tényleg csak a kinézet számít? Lehet, hogy egyedül kell leélnem az életem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-esnek: 8as vagyok Egy percig sem állítottam, hogy nem igaz az amit írtál. Arra próbáltam célozni, hogy ilyen adottságokkal már simán foghat valaki nőt magának, nem kell feltétlen egy ilyen köcsögnek lenni mint amit leírtál. Persze mind tudjuk, hogy nem az kell nekik amit mondanak(de ezeket konkrétan valós felmérésekből szedtem ahol a nőknek kellett választani x férfiak közül, akik között voltak ilyen köcsögök is, és igenis választották azokat a típusokat amit leírtam: nem tagadom a résztvevő hölgyek kb 80% igent nyomott az ilyen pumped gabókra)
2017. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Az a "baj" ebben az egészben, hogy kérdezőnél ott van a probléma, hogy ő már lehet maga sem veszi észre, hogy annyira kapcsolat dologra megy sok lány/nő kiszúrja azt a fajta görcsösnek vehető ismerkedési próbálkozást amit sokan nem szeretnek azzal pedig nagy része rögtön "védelmi mechanizmusba" kezd... sok ember önkénytelenül túlzásokba tud esni, ha olyan másik nemű közelébe kerül, aki iránt már kezdettől fogva túl érdeklődést mutat, vagy egyértelműen erős "vonzódást" sugároz... Mivel igen csak sok csoportra bontható egy egy ilyen ismerkedési téma általi kimenetel, ami erősen függ az adott lány/nő gondolkodásmódjától, vagy jobban kifejtve egyéniségétől így igen sok lehetőség van. Én egyszer erre a legjobbat azt hallottam olyan hölgytől, aki igen megbízhatóan tudott erről nyilatkozni, hogy azoknak akiknek erősebb egyénisége ijesztő tud lenni, ha egy pasi egyfolytában azokat a jeleket adja, ami párkapcsolat függőségre utal...
2017. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hány éves vagy és hány cm? Ha 160cm vagy, megértelek. A nők egyszerűen nem tekintik társnak, komoly partnernek a "kis pasikat"! Egyszerűen lesajnálják őket.
2017. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
ha alacsony férfival látsz egy nőt , akkor tuti azért mert 20 -as péló van alatta legalább. De itt nincs magasságra osztva ez szerintem. Ha olyan depressziós stílusba nyomulsz egy lányra akkor jó hogy nem akar veled ismerkedni jobban.
2017. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!