Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ilyenkor? Bölcs...

Mit tehetnék ilyenkor? Bölcs az a mit tettem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok jelenleg. Lány. Még kisebb koromban egy férfi elvette a szüzességem.

Ekkor tájt megállapították nálam, hogy túlságosan elzárkozom a világtól és visszafejlődött vagyok az átlagnál.

Teltek az évek amíg végig csúfolták az alakomat, a kinézetemet az általános iskolában. Kövekkel dobáltak. Hazáig követtek és gúnyolódtak. Féltem.

Az általános iskola után lettek "barátaim" . Ilyen ezoterikusok....a legkisebb korkülömbség olyan 10 év volt egy ilyen ember és köztem. Egyes személynek segíteni akartam. Segíteni akartam hogy megtalálja a párját. Hátlról próbáltam összehozni valakivel. Tudom hogy ez hiba volt. De nem hogy ennyire. Kitudodótt... Elöször is ez a személy a lelkemig belémdöfött és olyanokat mondott hogy én a szeretteimet bántom és beléjük rugok folyton. Aztán megalázott...úgy terjedt hogy mit tettem velem, hogy már nem tudtam követni. És ezért mindenkit elvesztettem. Mindenki elmondta mért vagyok a legsrosszabb ember a földön. A szüleim is.

Annyira egyedül voltam hogy elképzletem egy egyes személy szerű képzeletbeli barátot aki sose tenne ilyet. Voltak hobbijai....mindig megvidámított....most ez elmúlt kb fél éve..nem beszélek senkinek arról mi van velem....nem tartom magam fontosnak még arra sem hogy beszéljek. Mist ez az egyes számú személy visszajött hozzám....tönkre ment az élete....jelenleg meghallgatom őt és mellette állok.... Jól teszem?



2017. nov. 4. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy rossz ember vagy-e, de hogy nagyon furcsa, gyogyósnak tūnsz a leírás alapján, az biztos. (és nem a képzeletbeli barát miatt)
2017. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De elsősorban magadat kéne tanítsd, ami mellett eltörpül e kérdés.
2017. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Mi az IsteN? Mi akerdes kislany?
2017. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Húha, nagy a baj. Mi van veled? Semmit nem értek abból, mi a kérdésed lényege. Azt felfogtam, milyen dolgok történtek veled, de a többi..., pedig elolvastam háromszor, de akkor sem. Vagy arra akarsz kilyukadni, hogy képzeletbeli emberekkel kommunikálsz? Remek. Akkor nem jó helyen van a kérdésed. Mentális betegségek..., van ilyen rovat.
2017. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó válaszoló vagyok. Ez a lány nem tűnik kamunak, ne csak pontozgassatok lefelé, hanem írjatok is.


Kérdező! Neked sürgősen segítség kell, csak valószínűleg nem tudsz róla. Elég szomorú, hogy ilyen világot élünk, hogy 17 éves fiatalok (akik egyre többen vannak) ennyire betegek. Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Beszélj velük, mert kezelésre van szükséged!

2017. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Elsőnek is elképesztő amiket leírtál. Sürgősen keress fel egy szakembert. Elmész a háziorvosodhoz, felét elmondod amit itt leírtál és segíteni fog hidd el. Ha nem haragszol, muszáj megkérdeznem, hogy az a férfi megerőszakolt? Remélem nem nyitottam ezzel fel egy mély sebet.

Másodszor: Szerintem egy ilyen ember aki ilyen módon tönkre akart tenni nem érdemes második esélyt. De te ismered, neked kell tudnod. Ha akarsz nekem írhatsz priviben:)

2017. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Azért ezek segítenek mert én nem látom kivülről a dolgot. Régen voltam szakembernél de nagyon rossz tapasztalataim vannak... Például a pszichiáterem is elég sokszor megfenyegetett...stb....és a gyógyszer miatt meg kórházba kerültem mert rohamokat kaptam...azóta nem igényleg segítséget
2017. nov. 5. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!