Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ilyenkor? Hülye...

Mit tehetnék ilyenkor? Hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Én jobbkezes vagyok, de valamiért minden áron arra vágyom, hogy balkezes legyek. Fogalmam sincs, hogy miért de balkezes akarok lenni. Tudom, hogy a legtöbb balkezes viszont arra vágyik h jobbkezes legyen mert az a "normális". De próbáljam meg ügyesíteni a balkezemet vagy mi?? Vagy csak egyszerűen hülye vagyok????

2015. febr. 25. 09:41
1 2
 1/13 anonim válasza:

Egyszerűen hülye vagy!

Törődj bele!

2015. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én balkezes vagyok.. és nem akarok jobb kezes lenni.. Ha meg akarok normál tempóban simán írok a jobb kezemmel is.

És nem hiszem hogy az a normális, mér lenne az? Nem vagy hülye, van ilyen betegség is, valaki pl megakar szabadulni valamely testrészétől és képes rá hogy leamputáltassa! Amúgy egy nagy hülye vagy!

2015. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
örülj neki hogy nincs más problémád, ilyeneken tudsz gondolkozni.
2015. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D köszi mindenkinek, hát akkor beletörődöm, hogy jobbkezes vagyok, meg abba is hogy hülye :) egyébként már kezdem ügyesíteni a bal kezemet, meg próbálok vele írni, de egyébként nem értem, hogy ha valakit átszoktatnak a balkezéről a jobbra (sokszor anélkül, hogy az illető ezt akarná) Például egy csomó olyanról hallottam, hogy a szülők átszoktatják a gyereket. Hát akkor én miért ne szokhatnék át a balkezemre???
2015. febr. 25. 14:15
 5/13 A kérdező kommentje:
És amúgy kedves második válaszoló! ha te tudsz normál tempóban írni a jobb kezeddel, akkor én miért ne tanulhatnám meg ugyanezt a ballal?? És kedves harmadik! Én nekem lenne jobb dolgom, ugyanis felvételire kéne készülnöm...most hogy így belegondolok...lehet h tényleg nem vagyok százas (amúgy már sokan mondták, h hülye vagyok, de vicces :D)
2015. febr. 25. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert az atszoktatas termeszetellenes es arthat. Olvass utana.
2015. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, már olvastam is róla. De én valamiért minden áron balkezes akarok lenni. Ez a legfőbb vágyam. :/
2015. febr. 25. 17:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon bal kezes akarsz lenni akkor szokj át..írj mindig azzal..dobj mindig azzal..a válltáskát mindig fordítva hord..És kérlek majd írj pár év múlva hogy mennyire lettél stresszes, mennyire lettél agyilag zokni és hogy megérte e balkezesnek lenni mert hogy nagyon hülye vagy az biztos!!! Ne akarj kilógni a sorból mert ha jobb kezesnek születtél akkor az is maradsz..( pl.: egy ismerősöm bal kezesnek született és átszokatták és ebből adódóan irány zavara van..simán eltéved..és ez az átszokatás gyermek korában történt..Most idősebb fejjel amikor már mindened ( reflexed, mozdulataid) jobb kézre vannak állva ebből adódóan ha az agyadat szinte mondhatni arra kényszeríted hogy a megszokott helyett másképp cselekedjen abból nagy baj lesz. De sok sikert!

Balkezes/F

2015. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazad van! Én totál meghibbantam, lehet h kezeltetni kéne magamat :/ Ahogy így újra meg újra elolvastam a kérdésemet és a válaszokat...hát nyilvánvalóvá vált számomra h már most agyilag zokni vagyok :( Utánaolvastam ennek az egész átszokásnak, de én nem is gondoltam, h ekkora baj lehet abból h simán csak a másik kezemet kezdem el használni. Szerintem az lesz a legjobb, ha megpróbálom elfelejteni, de ez a gondolat nem hagy nyugodni. Valahogy olyan hiányérzetem van, mert nem vagyok balkezes...
2015. febr. 25. 19:17
 10/13 anonim válasza:
Ilyet én még nem láttam. A fenébe is!! Szedd össze magad. Keress valami célt az életedben (lehetőleg ne azt, hogy balkezes legyél)Járhatsz pszichológushoz az biztos sokat segítene, mert alapvetően rá kell jönni, hogy mi a francért akarsz te balkezes lenni. Lehet, hogy valami gyermekkori trauma, vagy mondjuk van egy ember, akire hasonlítani akarsz vagy mit tudom én. De hogy neked valami nincs rendben odabent, arra a nyakamat teszem.
2015. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!