Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változhatnámék meg?

Hogyan változhatnámék meg?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.

NAGYON zárkózott, önbizalom hiányos vagyok. Ha idegenekkel találkozok nem tudok nyitni, megszólalni , egyszerüen lefagyok,nem találom a közös hangot, és az jár a fejemben hogy biztos lenéznek. Ha netán jó napom van és sikerülne vkivel szóba erednem,akkor is az van bennem hogy biztos lenéz, röhög rajtam, és onnantól kezdve az istense tudna jobb kedvre deríteni.Néha még köszönni se tudok ezért sokszor bunkónak néznek.Ha bármibe belekezdek a legkisebb döccenőnél otthagyom mert úgyse sikerülne.

Idén költöztünk másik városba,ezért sulit kellet váltanom. Az ez előtti osztályommal se ment a beilleszkedés de legalább nem piszkáltak.Egész nap kussba ülök a helyemen és nyomkodom a telómat.Ha valaki hozzámszól nem merek válaszolni. Szinte kínszenvedés az egész napom, alig várom hogy hazaérjek.

A családomon és 1_2 "haver"ren kívül nem nagyon ismerek senkit.Közeli barátaim soha nem is voltak, nem tudok senkivel se beszélgetni ezekről...és egyre többször gondolok az öngyilkosságra.Egyszerüen elegem van, belefáradtam mindenbe.

És ehhez még jön az is hogy meleg vagyok.Azt hiszem legalábbis. De erről senkise tud.Már elfogadtam ezt, ha nem is teljesen.


Tudom elég sz*rul fogalmaztam meg, de ezeket az érzéseket amik bennem vannak nem nagyon lehet leírni.

Van innen kiút? 16/f



2017. nov. 12. 20:50
 1/7 darlix ***** válasza:

Hat nemtom ez mennyire segitseg, vagy mi, de en beszelgetnek veled ha ez segit:))


15/l

2017. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is elég hasonló vagyok... Sajnos a megoldást a problémámra még nem találtam meg.
2017. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az,hogy "változhatnámék"?xdd
2017. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológust javasolnám, de komolyan. Az, hogy öngyilkos szándékaid is vannak elég mély depresszióra mutat... Van 1-2 ismerősöm, akik hasonló helyzetben voltak és nekik az segített, hogy egy szakemberrel bizalmasan tudtak beszélni: sok problémájukat leküzdötték így és már sokkal nyitottabbak.
2017. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a megoldás pont az hogy beszélgetsz valakivel erről :) ha szeretnél én beszélgetek veled szívesen, én is meleg vagyok.
2017. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon visszahúzódó voltam, de volt pszichológia tantárgyam suliban, és a tanárnő megemlítette, hogy az önbizalom hiány "kezelésére" bizony nagyon jó, ha tükörbe nézve úgy beszélünk a tükörképünkhöz, mintha társaságban lennénk, vagy valakivel beszélnénk, csak oda kell képzelni az embereket...És szónokolni. Nekem kifejezetten sokat segített.

De ha már megfordult a fejedben az öngyilkosság, én is pszichológust ajánlom, vagy pszichiátert.

Neki kibeszélhetsz minden bajt, bút. :(

2017. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát nemtudom..... én bi vagyok van sok barátomd de az öngyilkosság semmire sem megoldás pszihológust tudok max. ajánlani. Azt nemtudom miota vagy igy 5.o vagy amikor 8.o.-s voltál fingom nincs vagy csak gimiben? Tudom ezek után hülyékenek hangzik de ha megszolitanak,beszélni szeretnének veled akk próbálj meg beszélgetni az nagyon nagy lépés lenne


14/f

2017. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!