Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hazudnom kéne a szüzességemről...

Hazudnom kéne a szüzességemről, amikor ismerkedek?

Figyelt kérdés

Srác vagyok, 20 éves.

Az remélem nem vita tárgya, hogy 20 fölött szűznek lenni gyengeségre vezethető vissza, főleg úgy hogy sosem voltam még kapcsolatban.


Ha esetleg valakivel beszélgetek tinderen, aki esetleg még azt is vallja, hogy nem mérvadó ez a dolog, akkor is tudat alatt ez egy óriási minusz pont nekem. Arra fog gondolni, hogy mi lehet az a dolog, ami miatt nem találtam eddig senkit és vajon őt fogja-e ez zavarni.

Azzal is tisztában vagyok, hogy erkölcstelen hazudni, de miért írjam a homlokomra a gyengeségeim?


Sokkal rosszabbak azok, akik vállalják, hogy még nem voltak senkivel, de ilyeneket mondanak, hogy még nem találták meg az igazit, "elfoglaltak" stb. Ezzel egyszerre hazudnak önmaguknak és a másiknak is.


[link]



2017. nov. 29. 02:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Másoknak ennél sokkal nagyobb "gyengeségei" ,hiányosságai vannak. Ne írd a homlokodra, ne hangsúlyozd állandóan se magadnak, se mással.

Párkeresésénél sokkal fontosabb, hogy milyen a kisugárzásod, a gondolkodásod, a kiállásod, a munkád, mennyire vagy sportos, mint az, hogy szűz vagy-e még.

Tehát érdemesebb más dolgokra hajtani, figyelni, fejleszteni önmagadat, mint ezen az 1 ponton keseregni.

Ha megtalálod a párodat, úgyis átesel rajta, mint az eddigi Földtörténet során úgy négymilliárdan.

szorongani meg fölösleges, mivel kellemes élmény lesz:)

2017. nov. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
javítás: ne hangsúlyozd...se másnak.
2017. nov. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

"Az remélem nem vita tárgya, hogy 20 fölött szűznek lenni gyengeségre vezethető vissza"


Hát mondjuk ha ezzel indítasz akkor ne csodálkozz hogy nem volt még nőd.


Amúgy szimplán csak nem kell azt mondani hogy nem voltál nővel. A részletekbe úgysem fog belekérdezni senki.

2017. nov. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen, hazudj, alapozz hazugságokra egy kapcsolatot. De te se háborodj fel, ha lesz, amit nem mond el a partnered.
2017. nov. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ránéz a kukacra, és tudni fogja, hogy 20 éve markolgatod a fókát. Ne hazudj, sőt kezd azzal, hogy akárkibe nem tolod bele. Eddig nem találtál méltó hölgyet az aranyrúdra. Ne csinálj magadnak ebből drámát. Vígjátékot forgass.
2017. nov. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Egy párkapcsolat alapja az őszinteség ...
2017. nov. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne hazudj, csak akkor említsd, ha rákérdez arra pl, hogy mióta vagy szingli, de még erre is mondhatsz egy kibújószöveget, ami nem hazugság. Azt mondhatod rá, hogy nagyon régóta szingli vagy.
2017. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
86%
nem kell mondani, úgy is ki fog derülni az aktusnál, valószínűleg ott össze fog jönni a vígjáték vagy inkább tragikomédia forgatása :-DDD
2017. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

nem ciki, hogy szűz vagy. egyik barátnőm 24 évesen szűz, nem volt még komoly kapcsolata... és akkor? nem találkozott még olyan pasival, akivel összejött volna a dolog... vagy a pasi volt szerencsétlen, vagy maga a helyzet, pl. nemrég szakított az exével, aztán újra összejöttek... vagy nem volt meg a szikra, stbstb. annyi mindenen múlhat ez a dolog...


egy másik barátnőm összejött egy szűz sráccal, lefeküdtek x idő után... a srácban akkora megfelelési kényszer volt, hogy az első 3 alkalommal elmenni se tudott... mivelhogy barátnőmnek előtte 4 éves kapcsolata volt, tudta hogy már tapasztalt.


mellesleg az én párom is szűz volt mikor összejöttünk (én 20, ő 23 volt), nekem is volt már előtte egy hosszabb kapcsolatom. nagyon haragudtam volna, sőt, lehet hogy szakítóok is lett volna, ha inkább hazudik erről.


egyébként meg szóba sem kerül az ilyen addig, amíg nem tudod, hogy szeretnél valami komolyabbat az illetőtől, azaz megkedveltétek egymást. attól, hogy valakinek még nem volt kapcsolata, nem jelenti azt, hogy szűz is. d*gáshoz manapság nem kell kapcsolatban lenni... szóval légy őszinte, ha rákérdeznek az exekre, mondd az igazat... nem igazán úgy jöttek össze a dolgok ahogy te tervezted, nem volt még komoly kapcsolatod, inkább csak ismerkedések, stb.

2017. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Tehát érdemesebb más dolgokra hajtani, figyelni, fejleszteni önmagadat, mint ezen az 1 ponton keseregni"

Ki kesergett rajta?


"Igen, hazudj, alapozz hazugságokra egy kapcsolatot."

Igen ez az alapja egy kapcsolatnak, hogy mit mondok a szüzességemről. Csak azert jön létre, mert azt hazudom, hogy már elvesztettem valakivel. Ezt te sem gondolod komolyan.


"úgy is ki fog derülni az aktusnál"

Addig is el kell jutni valahogy. Talán ha nem ír le már a legelején a lány és jól kijövünk, még el is mondanám neki, hogy mi a helyzet.


"egyik barátnőm 24 évesen..."

Lányoknál erény.


Én mindössze annyiról beszélek, hogy ha felmerül a téma, akkor előbb mondom, hogy rég voltam lánnyal, mint elismerjem egyből, hogy még nem voltam senkivel.

Nem a szüzesség a gyengeségem, hanem az amire az visszavezethető. De azon a téren meg tudok változni valaki által.

2017. nov. 29. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!