Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok magányos és nem is...

Nem vagyok magányos és nem is vagyok egyedül, mégis hiányérzetem van. Ötletek?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok. Sosem voltam nagy társasági ember, nehezen barátkozom össze új emberekkel és nehezen engedek magamhoz közel másokat. Egyetemre járok, ahol nagyon jól elvagyok a szaktársaimmal a suliban, ugyanakkor sulin kívül nem járok össze senkivel. Suli mellett dolgozom is, ahol a munkatársaimmal ugyanez a helyzet, nagyon jól kijövünk és elvagyunk de nem járunk össze. Van egy 1 éves párkapcsolatom, az esetek 70-80%-ában ha megyek valahova akkor vele megyek, illetve néha barátokkal is szoktam. A páromban megbízok és vele elég nyílt vagyok, tudok beszélgetni sok mindenről. A barátok pedig majdhogynem inkább csak haverok. Barátoknak mondom őket, bízom bennük és ha segítség kéne számíthatnék rájuk, viszont nincs egy mély kapcsolat velük. Elbeszélgetünk és kész, semmi több. Így túlságosan is a páromra utalva érzem magam, ami nem jó érzés. Szükségem lenne legalább 1 olyan barátra akivel össze tudok járni, akivel bármiről lehet beszélgetni, aki hozzám hasonlóan kevésbé társasági ember de azért nem teljesen antiszociális (habár ha antiszoc még nem lenne baj de ha nagy társasági ember nem jönnénk ki). Hol lehetne velem lehetőleg kb. egykorú barátokat találnom?


Jó lenne ha lenne valamilyen "társkereső" oldal kizárolag barátkozásra, de nem tudok ilyenről :D Alapvetően nehezen nyílok meg de ha egyszer elkezdek megnyílni már könnyen megy minden.


2017. dec. 17. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs igaz barátod. Nem csak te vagy ám így ezzel. Suli, melo mellett nem fér bele valami sport ahol ismerkedhetnél. A haverjaid közt nincs potenciális "igaz barát" mert ha valakit el tudnál képzelni, akkor hívd el mondjuk kondizni vagy akárhová
2017. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem, sajnos közülük nem, ismerem már őket annyira, hogy tudjam nem hasonlítunk annyira :D Ennek ellenére igaz barátnak mondanám őket mert tudom, hogy számíthatok rájuk ha kell, csak önhibájukon kívül nem képesek megadni azt a lelki támogatást amire szükségem van. De rajta vagyok az ügyön, talán majd itt ír valaki :)
2017. dec. 17. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy ember van aki teljesen meg tud érteni,akkor nem nagyon van szükség másokra...Hidd el a mély barátságok legtöbbje is megkopik,elmúlik,mikor komolyabb párkapcsolata lesz valakinek,a családalapításról nem is beszélve.Jönnek majd idővel új barátságok,de keresni barátságot szerintem majdhogy nem lehetetlen kategória... :-) Ha pedig egyetemista vagy,akkor körül vagy véve "haverokkal",jobb helyet keresni sem kell a barátkozáshoz.. :-)
2018. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!