Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22-23 évesen nektek hogy alakult?

22-23 évesen nektek hogy alakult?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik lett volna a legjobb kategoria.

Lenyeg hogy, kulfoldre kerultem vagyis dolgozni jottem, ennek mar lassan ket eve, kozben elvesztettem a barataim 90%-t, 2 kapcsolatom ra ment, mert ok nem akartal kulfoldre jonni, en meg nem tudodtam annyiszor haza menni, szoval eleg demotivalt lettem mindenteren, pedig regen nagyon sok minden lekotott es erdekelt, de mostmar egyre kevesbe tudok barmire is koncentralni, persze ezen kivul sok minden jo is tortent, de mostanaba kicsit a multban elek, es eleg rossz erzes, vagy csak meg fejlodik az erzelmi intelligenciam:D Nem tudom. Mas ilyenkor meg egyetemen van es bulizik/ baratokatszerez/ el, viszont en ugy gondolom ha most felepitem az egzisztenciam, akkor 30 evesen jobb lesz, igazabol mem tudom mire akartam kilyukadni..talan hogy egy kicsit eletvesztett lettem

Nektek hogy alakult ilyen idosen az Eletetek?


23/f



2017. dec. 20. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert nem egy szinten kint elo tarsat keresel...? Abban a varosban ahol elsz?
2017. dec. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A barátok ilyenek, jönnek mennek, csak az igazán jó barátok maradnak meg, de olyan meg nem nő minden bokorban...

Amúgy mi tart vissza abban, hogy barátkozz az emberekkel, bulizz stb stb ott ahol vagy.

2017. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerezz külföldön barátokat. Biztos van vm fb csoport ott is. Abban ne is gondolkozz, hogy hazajössz. Jobb kint. És ha már kint vagy, akkor ott létesíts kapcsolatokat. Ott is vannak csajok.
2017. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tök hülyeség ezeken az embereken gondolkodnod. Akik a barátaid azok támogatnak. Szerintem az a baj, hogy téged nem támogattak, de szard le ők legalább nyíltan felvállalták.

Én több mint egy éve költöztem ki, az állítólagos barátaim támogattak, örültek nekem. De közben kiderült, hogy irigykednek, a hátam mögött ment a duma, ugyse viszem semmire, haza megyek 1 éven belül, etc... De mikor jöttek meglátogatni akkor jó voltam nekik. Ingyen lakás, amíg ők nyaralgatnak. Nem is baj. Azóta nem gyakran beszélünk, de már a csoportban tervezik, hogy megint jönnek ki.

Engem megsem kérdeznek róla. De nem is szólok nekik, hogy figyeljetek már, de jövőre másik helyen leszek a párommal összeköltözve egyszobás lakásban, ahol nem fértek el. Költsék csak a pénzüket repjegyre, buszra, vonatra. Ha ők nem kérdeznek meg én se adok nekik felvilágosítást.

Egyszó mint száz, szardle a múltat, koncentrálj a jövőre. Érezd magd szerencsésnek, hogy ingyen lakni se mennek. Menj bulizni egyedül, ott senki sem nézi, hogy kivel jöttél, az elején én is egyedül jártam. Ott megismertem a mostani kollégáimat, akiknek a segítségével jobb munkát találtam. Ennek így kellett történnie.

2017. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jogosak a kerdesek, sajnos egy hegyen dolgozom szallodaba felig meddig elzarva a kulvilagtol sajnos ezert nem egyszerü..
2017. dec. 20. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát változtass.. nem hinném, hogy ez az egy munkalehetőséged van... én nagyon ajánl9m a baristáskodást, remek kapcsolatokat lehet építeni egy jó angol kávézóban pl.
2017. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érettségi után én is kimentem külföldre és az igazinak hitt barátságaim mind romba dőltek - egyik sem bírta ki a távolságot. Ott helyben pedig csak érdekből voltak velem az emberek, így hosszú távon nem sikerült valamirevaló kapcsolatokat kialakítanom. Aztán visszajöttem Magyarországra, de továbbra sem igazán tudok senkihez kapcsolódni.

Teljesen megértem a szavaidat.


25f

2017. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Németországban, angliában, usa-ban egyaránt sikerült nagyon jó barátokat szereznem, minden a kommunikáción múlik, na meg azon, hogy otthon ülsz e a szabadidődben, vagy keresel társaságot az "ismerősök közt" valamilyen szabadidős tevékenységhez... ugyanis a baráttsákok ott alakulnak ki, nem a melóban...
2017. dec. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!