Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ma este egyedül?...

Mit csináljak ma este egyedül? 20L

Figyelt kérdés
A párom hazament a családjához, anyámmal nem tartom a kapcsolatot, édesapám elköltözött külföldre, igy ez az idei első karácsonyom egyedül. Tegnap párommal ajándékoztunk, főztem, most viszont nagyon egyedül érzem magam,látom, hogy mindenki a családjával van, félek az estétől, amúgy is depresszióra hajlamos vagyok. Mit csináljak? Pénzem sincs sok...
2017. dec. 24. 11:52
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, de más nem lehet szomorú, csak te? Hogy jössz te ahhoz, hogy biráskodj más bánatán? Azért, mert neked rossz, másnak nem lehet az? Ha máshol nem, legalább itt had picsogjak már ba.sza meg.
2017. dec. 24. 12:14
 12/43 anonim ***** válasza:
48%

Legalább te nem próbálod elrontani mások karácsonyát a gyakorin alázással és otromba beszólásokkal, kérdező.

Engem sem kíméltek ma, egy ennél agresszívebb beszólás várt. Boldog karácsonyt a frusztráltaknak is, akik másokon próbálják leverni a feszültséget.

2017. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
53%
Ha él a nagymamád vagy van magányos rokonod aki kedves is számodra meglátogathatod őt.A könyv olvasás jó ötlet.Megnézhetsz egy-két karácsonyi témájú filmet,elmehetsz kicsit estefelé sétálni vagy az éjféli misére.Felterítheted szépen az asztalat meggyújtasz egy gyertyát és egy pohár bor mellett megvacsorázol.Meglátod gyorsan elmúlnak az ünnepek és biztosan a párodat is hamarosan látni fogod.
2017. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
11%
Gyerekek ne rosszalkodjatok. Miért azt hiszitek el amit a másikról képzeltek? Az a kép belőletek származik. Nem is ismeritek egymást és lehet szemtől szembe, megismerkedve egy életre szóló barátság alakulna ki köztetek.
2017. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
15%
#16 Egészen biztosan...
2017. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Hogy mi lehet a bánatom? Az, hogy gyermekkoromban minden karácsonyom gyönyöru volt, amig el nem váltak 14 évesen a szüleim. Az, hogy anyámmal két éve nem beszélek, mióta a görény férje megerőszakolt. Az, hogy az egyetlen ember, apukám, aki a családot jelenti számomra külföldön van, évente egyszer látom, rettenetesen hiányzik. Az, hogy habár van párom, egyedül vagyok a gondolataimmal és érzéseimmel. Az, hogy bele vagyok fásulva a munkámba, de egy szál érettségivel nincs jobbra lehetőségem. Az, hogy mindig mindenkinek a legjobbat akarom és beáldozom magam. És az, hogy ha már mindig mindenhol erősnek kell lennem és elfojtani mindezt, akkor legalább itt had adjam ki egy kicsit. Ha zavar, akkor ne irj. Nem akartam ezeket ide leirni, de ha már kérdezted leirtam. Szia!
2017. dec. 24. 12:23
 17/43 anonim ***** válasza:
8%
Hát, sajnálom, hogy ennek kellett áldozatul esned. De nyugtasson a tudat, hogy a párod szeret, és nem tenne veled ilyet.
2017. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim válasza:
49%

Pont ugyanolyan vasárnap vam, mint bármikor máskor.

Csináld azt, amit máskor is szoktál.

2017. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

A szentmise akkor minden templomban lesz? Ha nem vagyok vallásos nem fognak furán nézni rám? Miben illik menni?

Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 24. 12:30
 20/43 anonim ***** válasza:
23%
Párod jöfej, hogy magadra hagy.
2017. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!