Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ma este egyedül?...

Mit csináljak ma este egyedül? 20L

Figyelt kérdés
A párom hazament a családjához, anyámmal nem tartom a kapcsolatot, édesapám elköltözött külföldre, igy ez az idei első karácsonyom egyedül. Tegnap párommal ajándékoztunk, főztem, most viszont nagyon egyedül érzem magam,látom, hogy mindenki a családjával van, félek az estétől, amúgy is depresszióra hajlamos vagyok. Mit csináljak? Pénzem sincs sok...
2017. dec. 24. 11:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
62%

Nálam is ez az ünnepi smink a laptop előtt maradt meg a válaszok közül. :'D


Karácsonyról sok emlékem van, de sokszor volt, amikor egyedül is éreztem olyan jól magam, és pihentem ki jobban magam, mint valaki hülyeségét hallgatni egész este.


Akkor meggyújtottam egy gyertyát, egy üveg bor és valami hangulatos filmet néztem közben.

2017. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
40%
Olvass fel a Bibliából.
2017. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
En is sminkelem magam itthon, mert nem akarok hulyen kinezni, es jobban erzem igy magam. Aki meg ezert leszol, nem az en bajom. O egy frusztralt proli :)
2017. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
93%

Én igaz, nem vagyok tök egyedül, ugyanis a családtagjaim itthon vannak, de ha szép (vagy legalábbis nem szar) karácsonyt akarok, nem velük töltöm.

Szerintem én nézek valami karácsonyi filmet, vagy a Legendás állatok és megfigyelésüket, ugyanis már hónapok óta le van töltve, de még nem jutottam el odáig, hogy megnézzem. Aztán simsezek vagy Simply Nailogical videókat nézek és körmöt festek közben :D

19L

2017. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
63%
Ülj le egy takaróba bugyolálva, nézz meg 30 karácsonyi filmet, amit gyerekkorodban szerettél, és tömd 2pofára a bejglit, vagy valami olyan kaját, amit szeretsz, de az év többi részében nem engednéd meg magadnak, hogy egyél belőle...
2017. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"A párom hazament a családjához"


Hát akkor szégyelje el magát,nekem a szerelmem többet érne mint a család meg úgy az egész földkerekség.

2017. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
44%

Engem kidobott a párom majd' három év után, mert sokkal fontosabbak a részeges haverjai /teszem hozzá nem huszonévesek vagyunk../ szerinted én mit csinálok? :)

Nézz tévét tök jó műsorok vannak egyél jókat...nincs magányos szomszédod? Tavaly lementem a hajléktalanokhoz vittem beiglit most is itt kóválygott egy szomorúan itt alszik az utcán mindig...:((( már tavaly sem ünnepeltem a "párommal" ..most nem is hiányzik.. Hidd el ennél sokkal nagyobb problémák is vannak, sajnos, az életben.

Hívj fel valakit..ma engem felhívott egy bácsi véletlen de szerintem nem véletlen lehetett :)) talán magányos volt..

:)

2017. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
..éjféli mise a református templomokban nincs!!:) - úgy tudom..istentisztelet amúgy..
2017. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Református templomban nincs.Azt irta az illető nem annyira vallásos,tehát mindegy melyik templomba megy.De ha reggel tervezne templomba menni akkor katolikus Szentmise illetve református vagy evangélikus Istentiszetelet biztosan lesz vag akár más kisebb felekezekeben is.
2017. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

A neten fent vannak a plébániák ünnepi nyitvatartásai meg a miserend is. Ha harangoznak azt előtte egy órával szokta- t.i. az hívja a híveket misére stb.:) legalábbis katolikus templomokban..

:)

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2017. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!