Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom elviselni az egyedül...

Nem tudom elviselni az egyedüllétet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És persze amikor erre a hülye kérdésre írunk valami hülye választ,akkor megy a moderátornak,meg a válaszolók a bunkók...

Szerinted mit kellene tenned?Nem találod ki magadtól?

2017. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress programot, társastáncolj, menj valahova, ahol van billiárd és valakit aki ott van kérdezz meg, nincs-e kedve játszani egy kört, vagy ezekhez hasonló tevékenységet keress, amit nem lehet egyedül és ne félj kapcsolatot teremteni.
2017. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg a választ, hogy miért nem tudsz egyedül lenni, miért félsz magadtól, mert ez bizony annak a jele...

Nagyon sokan félnek az egyedülléttől, hogy magukkal legyenek, a csendtől, mindenképpen kell valami társaság, vagy ha az nem, akkkor valami elektronikus eszköz szóljon mellettük/a fülükben, hogy ne kelljen önmagukkal maradni a csendben...

2017. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal, hogy kibékülsz magaddal.
2017. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.

Azt sem tudjuk hány éves a Kérdező,fiatal e,aki épp ma egyedül van és hisztizik,vagy egy 50 éve felnőtt,aki 20 éve egyedül él és kezd becsavarodni,F vagy N nemű,mik az előzmények,ilyesmi...

Hát mit írjunk neked?

Ülj fel egy buszra,és akkor ott nem leszel egyedül,vagy mit?

2017. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Én is nehezen bírom, ha nő vagy írjál privátan!
2017. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is ugyanez van... Se barátok, se párkapcsolat. A barátkozás terén már próbálkoztam, de úgy érzem nem vagyok alkalmas rá. Akárhányszor társaságba kerülök leblokkolok. Szinte csak egyszavas válaszokat adok és a többiek felől "elfelejtek" érdeklődni.
2017. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj magaddal sakkozni (vagy mást játszani), illetve beszélgetni, vitatkozni, aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy nem vagy egyedül.
2017. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem jutott eszedbe, hogy ki kellene mozdulnod?
2017. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezeket az embereket akik csak annyit tudnak mondani hogy mekkora idióta a kérdező, mozduljon ki, memjen oda random idegenekhez, ismerkedjen...:D

Persze nem tagadom, ez a leglogikusabb válasz, de azt elfelejtitek hogy ha valaki nem akar egyedül lenni mégis egyedül érzi magát, akkor valószínűleg valamilyen szociális problémája van, talán szorongás vagy rossz esetben depresszió a magánytól és kudarcoktól.

Kérdező ha nem tudsz ismerkedni valami miatt, akkor a legjobb dolog amit tehetsz hogy menj el egy pszichológushoz.:) Oda olyan problémákkal is lehet menni hogy nem tudod merre haladjon az életed, úgy érzed minden rendben van mégsem vagy boldog, vagy akár hogy ismerkedni szeretnél de nem tudod hogy kezdj bele. Tudom, sokan fújnak a pszichológusokra hogy semmit sem érnek, de valójában csak akkor nem ér semmit az a "kezelés" ha az adott ember nem akar változtatni, azt hiszi azzal hogy elmegy magától megoldódnak a problémái. Nekem két ismerősöm is úgy ember lett pár hónapnyi pszichológushoz járás után, az egyik nagyon zárkózott és magányos volt azért ment el, majd egy sokkal nyitottabb, boldogabb ember lett belőle, elég sok baráttal és párkapcsolattal.:)

2017. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!