Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a test dolgokra gondolok, mivel azokat, ha nem is teljesen, de lehet helyettesíteni.

Mivel nem panaszkodni akarok, így feltételes módban írom, általános alanyt használva. Tehát tegyük fel, hogy van egy ember, akinek bármilyen oknál fogva, de szinte biztosra vehető, hogy nem lesz kapcsolata. A 20-as évei elején jár. Régebben nem zavarta az egyedüllét, de sajnos egyre rosszabb a helyzet.

Milyen technikák (gondolok itt meditációra vagy bármi hülyeségre :D) vannak, amik megkönnyítik az egyedüllétet? Egyáltalán létezik ilyesmi?


2011. jan. 1. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha a helyében lennék, és vágynék egy kapcsolatra, megpróbálnám kideríteni az okát, hogy miért nem lehet. És tennék ellene.

Ha nem szeretnék kapcsolatot, akkor baráti társaságban tölteném az időmet, esetleg chatelnék, hogy ne kattanjak be az egyedülléttől.:)

Mivel így több idő jut magamra, esetleg relaxálnék, szépítkeznék.

Remélem segítettem:)

2011. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ha él még a remény az adott emberben afelé hogy egyszer majd nem lesz egyedül.
2011. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést, mert attól, hogy nincs párod, még vannak barátaid, van kutyád/macskád/bármid, vannak könyveid, neten tudsz beszélgetni ismerősökkel vagy akár idegenekkel, szóval a világ nyitott Rád, csak Te is legyél nyitott rá!

Megkérdezhetem, miért biztos, hogy nem lesz kapcsolatod?

Nekem sincs párom, de nem keseredek el, mert ami ma nem jön, az majd jön holnap. Csak ne akard görcsösen.

Bár ha fiú vagy, lemehetnél kondiba, haverokat szerzel, elmész velük később ide-oda, ahol máris tudsz ismerkedni.

2011. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Átérzem, 18 éves koromig én se nagyon foglalkoztam ezzel most meg már szinte lehetetlennek tűnik, hogy hogy lehet elviselni? Főleg ha lekötöd magad amennyire tudod, ha már ez se segít akkor vannak komoly gondok. De idővel mindenki életébe eljön a nagy ő vagy valami nőnemű vagy hímnemű lény :D Addig is ragadj meg minden lehetőséget. De ne erőltesd mert a sorozatos kudarc csak destruktívan hat az egészre.
2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy az ember, aki egyedül érzi magát, el kezd ismerkedni. Ott az internet, a mai lehetőségek korlátlanok. Megnyílik a világnak, nem görcsöl a dologra, hagyja magát sodorni az árral, aztán egyszer csak, mire észrevenné, fülig beleszeretett valaki. És a 20-as évek elején lévő fiatalember el is felejti az egyedüllétet :)
2011. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én simán bírom, sőt! Tudom, fura szerzet vagyok.

26.L

2011. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Irigyellek :/
2011. jan. 1. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs gondom az egyedülléttel. Igaz olyan a munkám, hogy reggel megyek s este jövök. De nem unatkozok, nem érzem magam egyedül. Vannak barátaim, akikkel néha kimozdulok, mikor szabadom van. De ennyi. Jól érzem magam a bőrömben, de ha esetleg vki meg akar ismerni, akkor megadom neki a lehetőséget.
2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én most 20 vagyok de barátságnál sosem volt több senkivel. Néha nagyon rossz volt, pl amikor már az összes osztálytársam járt valakivel én meg tök bénának éreztem magam. Vezess blogot, és ha jól megy akkor lesznek kommentelőid akik a bejegyzéseiden keresztül el tudják dönteni hogy szimpatikus vagy-e nekik vagy sem. Akár még hozzádillő emberekkel is találkozhatsz. Nem tudom hogy milyen oknál fogva ne lehetne valakinek kapcsolata.

Na mindgy. Azt modják hogy a magányos emberek macskát tartanak. Az állatok lehet hogy enyhítik a magányérzetet.

2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én eléggé nehezem viselem, már olyan fél éve kb :/ Az utóbbi időben rákapcsoltam a témára,de eddig semmi :)
2011. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!