Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nem bírom elviselni az egyedüllétet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, most lett vége egy többéves kapcsolatomnak.16 éves korom óta össz-vissz kb. egy hónap volt olyan, amikor nem volt senkim, amúgy egymásnak adták a kilincset a pasik.Most kb egy hónapja vagyok egyedül, de már most úgy érzem, hogy meghülyülök, hogy nincs senkim, pedig lehet, hogy jobb lenne egy kicsit nyugton maradni.De egyszerűen rosszul vagyok a tudattól, hogy nincs kibe szerelmesnek lennem, nem küldhetek smseket, nincs ki átöleljen, akivel lefeküdjek....más is van így ezzel???vagy csak én vagyok képtelen szerelem nélkül élni?
2010. dec. 8. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Jujj marhára rossz lehet neked... Nekem még senkim se volt, senkit se ölelhettem át soha úgy szerelmesen, sose szerethettem viszonzottan senkit.

Ne panaszkodj itt inkább, mert rengeteg kapcsolatod volt, másnak még ennyi se jutott. Ha meg csak azért mentél bele ezekbe, mert ribi vagy akinek mindig kell lógnia valakin akkor no komment... Ismertem ilyet...


16/L

2010. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok és kicsit többet láttam a világból, mint te, úgyhogy ne ítélkezz felettem, légyszi...
2010. dec. 8. 11:53
 3/19 A kérdező kommentje:
egyébként meg, én is ismerek olyan kis szerencsétleneket, akik a kutyának se kellenek, ezért mindenki ribi számukra, akinek van pasija...úgyhogy csak ne általánosítgassunk.
2010. dec. 8. 11:54
 4/19 anonim ***** válasza:
Szeretetfüggő. Alapvető személyiségbajaid vannak, javaslom egy mély önelemzést, esetleg pszichiáter segítségét. Mondjuk az, hogy "amúgy egymásnak adták a kilincset a pasik" elég rosszul hangzik, meglehetős eseményekkel sodródás és rib@nculást. Ha pasi lennél, akkor te lennél az, aki otthon sír a sarokban és még soha nem volt nője. Dehát akinek pinája van mindent megkap (vagy legalábbis így nézhet ki, de persze ugyan olyan sivár az élet...).
2010. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Én ne általánosítsak miközben te is azt teszed? Tényleg szánalmas vagy...

Nem véletlenül írtam amit írtam. Olyan nincs, hogy havonta találsz olyat, akit tényleg szeretsz. Egyszerüen nincs ízlésed és akárki jó neked, csak hogy ne legyél egyedül...

Ezért is vagy ribi, mert nem aszerint választasz partnert, hogy aki tényleg bejönne, hanem a külsöre mész és csak az számít, hogy legyen melletted valaki.

Az pedig, hogy te 24 vagy még nem jelenti azt, hogy értelmesebb is vagy nálam, söt kétlem, hogy az lennél :)

2010. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"amúgy egymásnak adták a kilincset a pasik"


Ezt arra értettem, hogy soha nem voltam egyedül.Nem kell egyből azt a következtetést levonni belőle, hogy minden második pasi megdugott...nem hinném, hogy olyan borzasztó nagy a probléma, hogy pszichiáterhez kéne mennem vele, csak furcsa számomra, hogy mások milyen jól elvannak egyedül, és nem is hiányzik nekik, hogy legyen valakijük...

2010. dec. 8. 12:28
 7/19 A kérdező kommentje:
70%-os, fejezd már be ezt a vergődést.....
2010. dec. 8. 12:34
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves 70%-os, ne sértegessél légyszíves, úgy, hogy még csak nem is ismersz, mert pont ezzel állítasz ki magadról szegénységi bizonyítványt.Talán inkább próbálj meg bepasizni, akkor majd nem leszel ilyen frusztrált.
2010. dec. 8. 12:47
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fusztrált kicsit se :)

Viszont a tudatlanságot nem hagyom szó nélkül :)

2010. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Milyen tudatlanságról beszélsz?
2010. dec. 8. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!