Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire frusztráltak az...

Ennyire frusztráltak az ünnepek alkalmával az emberek, hogy itt a gyakorin élik ezt ki?

Figyelt kérdés
Feltesznek egy kérdést.Utána egyes válaszolók,nem pont az aki a kérdést teszi fel privát üzenetben ír támadólag a hozzászólásomhoz kapcsolódóan.Pedig nem írtam semmi sértőt,csak nem az illető szája íze szerint volt a válasz.Zavarta az illetőt,hogy szeretem az egyedüllétet.Tegnap meg egy saját témámat kellett töröltetnem az oldal felelőseivel,mert olyan sértő és szemtelen hozzászólásokat kaptam,hogy az már a másik ember lelki molesztálása volt.Nem más embereket kellene zaklatni ha valaki nem érzi jól magát a bőrében.Az ilyen emberek még több embert eltaszítanak maguktól.Ha így vislekednek akörnyezetükben élőkkel is nem csoda,hogy senki nem igényli a társaságukat.Akinek nem inge ne vegye magára.Megértem,ha valaki őszinte fájdalmat érez,mert magányos és bátorítás,vigasz miatt ír az oldalra.De azokat akik itt másokat háborgatnak nem értem meg.

2017. dec. 31. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: nem azzal van a gond ha valaki kiírja a bánatát,tanácsot kér egy adott helyzettel kapcsolatban.Az teljesen normális.Azzal van inkább gond,hogy valaki leír egy kérdést és a másik elkezdi durva hangnemben,sértő módon osztani az észt,nem ismerve az illető hátterét.A tetejébe meg még konzekvenciákat von le,hogy ő tudja mi van,hogy áll a helyzet,mintha pszichológus lenne.
2017. dec. 31. 12:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Sok idióta elmebeteg azt hiszi itt magáról, hogy amit ő ír az úgy is van..

Tegnap volt kint egy kérdés, valami olyanról, h 14 éves gyerek meleg és h elmondja-e az anyjának.. valami ilyesmi.


Nos.. az első dolog természetesen az volt, hogy bevédték a melegeket, mivel ők is ugyanolyan emberek, mint én/mi.


Én hülye meg leírtam, hogy mit gondolok erről, és hogy szerintem nem éppen pozitív dolog ez.. nem is ez a lényeg.


Kb. 3-an írtak rám, hogy hogy képzelem ezt.. az összes válaszom törölve lett, még csoda, hogy nem dobtak ki az oldalról is..


És akkor én vagyok a hülye, mert nem követem más hülyeségét..


Persze vannak normális válaszolók is...

2017. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es: az ellenkező véleményekkel nincs is gond inkább a megfogalmazással meg a sértő szavak használatával.e sokszor még ha szépen is ír valaki egy ellentétes véleményt van akinek a tyúkszemére lépsz ezzel és azonnal támadásba lendül.
2017. dec. 31. 13:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, aki nem tudja elviselni más véleményét/nézetét/bánomisénmineknevezzük annak akárhogy lehet írni, ígyis úgyis támadni fog :D
2017. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A gyakorin mindenki játszótérnek használja már régen..
2017. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!