Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még aki szörnyen érzi...

Van még aki szörnyen érzi magát most szilveszterkor?

Figyelt kérdés

az elmúlt néhány órában teljesen rámtört a depresszió. amúgy is gyakran szokott lenni, de most elég erősen előjött. teljesen máshogy terveztem a szilveszteremet. akit elhívtam, az egyetlen barátnőmet, hogy szilveszterezzünk együtt, máshol kellett lennie. amúgy is magányos vagyok olyan sokszor. miért nem lehetett volna hogy legalább csak most jól érezhettem volna magam? ahogy láttam hogy mindenki bulizik és jól érzi magát, megszakadt a szívem, már tegnap este óta felváltva sírok vagy nézek ki a fejemből. tudom gyerekesen hangzik, de ez van. cserbenhagyva érzem magam és egy vesztesnek. remélem nem igaz a babona hogy amit az ember csinál elsején azt fogja egész évben, mert akkor idén végig sírni fogok vagy mindent szídni. pedig szerintem ez csak egy ugyanolyan nap mint a többi, de mégis akkora a felhajtás és ezt látva annyira szomorú vagyok hogy még csak egy baráttal sem tudtam ünnepelni, hanem magányosan a sötét szobámban ücsörögve.

van aki még teljesen maga alatt van? ti hogyan gondoltok a szilveszterre, ünneplitek? és bocsánat a rinyáért, de muszáj volt elmondanom ezeket, mert egyszerre van bűntudatom és szörnyen érzem magam már tegnap este/délután óta. elpazaroltam ezt a sok elmúlt órát az önsajnálattal és gyűlölettel, mert nem tudtam mit kezdeni magammal, és ezt úgy sajnálom.

17L


2018. jan. 1. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Igyál meg 1 uveg BB t!

Én is egyedul voltam eddig. Betoltam 1 uveggel es mar egesz tarsasagom van :DDD

2018. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Clay Morrow ***** válasza:
85%

Nem épp szörnyen de a belem a pezsgőtől, sörtől, bortól nem a legjobb állapotban van.


Fiatal vagy még, 2 hónap és nem is fogsz erre az estére gondolni. Majd rendbe jön idővel.

2018. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne sírj már vége van, elkezdődött az új. Én vidéken (nagyváros) gubbasztok. Semmit nem érzékeltem az idei szilveszterből, itt majdhogynem halott minden, 1-2 pufogtatás aztán csend. Igaz engem nem is érdekel(t) ez a mizéria ami ilyenkor van.
2018. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező: Remélem jobban leszel!

Már vége van a nagy felhajtásnak.

2018. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Bocsi, de én ezen az "elsejés" dolgon halálra röhögtem magam:DDD Ezt még soha nem hallottam, meg hogy izgulsz ezen...:DDD


Én tényleg nem értem az embereket! De tényleg nem...mi az, hogy vesztesnek érzed magad csak azért, mert egy rohadt buliba nem hívtak meg? EZ KOMOLY?


Csak azért becsülöd le magad, mondod, hogy nem érsz semmit, mert nem hívtak el egy szaros buliba...


EZ MAGYARORSZÁG 2018!!!! Eszem-fszom megáll eskü...

2018. jan. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

# 5

Adom. Most kivételesen én se voltam sehol, egyedül vagyok itthon, mégsem érzem magam vesztesnek. Máskor is lehet menni bulizni.

2018. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!! megpróbálom máshogy felfogni ezt az egészet

5-ös válaszoló: te félreértettél valamit. nem baj hogy nem hívtak meg buliba, még sosem buliztam és nem várom, mert nincs is aki meghívna. azt sajnálom hogy teljesen egyedül töltöttem el a szilvesztert, úgy hogy eredetileg együtt lehettem volna azzal az egy barátommal aki van, de mégsem. egész évben érzem a magányt minden nap (és tényleges magány, csöndes vagyok, nincsenek barátaim), és ma kivételesen jól szerettem volna érezni magam, és letört hogy mégsem sikerül:/

2018. jan. 1. 02:04
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Hasonlóan érzem magam, mint te. Eddig az összes szilveszteremet otthon gubbasztva töltöttem, pedig már huszonéves vagyok. Igaz, most hívtak buliba, de nem szimpatizáltam a dologgal és visszamondtam, persze megbántam mikor küldtek a buliból képet. Na meg hallottam, hogy ez is ide-oda megy, kirándul.

Egyébként szilveszterkor mindig depresszív vagyok, de azért mert rájövök mindig, hogy alig teszek valamit a saját boldogságomért és sajnáltatom magam. Csak nyalogatom a "sebeim" és semmit sem teszek. Rossz az egésszel szembesülni, de ma az is szíven vágott, hogy a kiszemeltem házasodni fog. Én is sírdogáltam, de csak mi tudunk segíteni önmagunkon. Igyekszem most már valóban tenni magamért, mert nem szeretném idén szilveszterkor siratni, hogy a kisujjamat is alig mozdítottam. Ahogy az egyik válaszoló is írta, két hónap után már nem is fogsz erre a napra gondolni. Fel a fejjel és kívánom a legjobbakat :)

2018. jan. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as: köszönöm szépen, én is kívánom neked a legjobbakat! hiszek benne hogy menni fog és idén el tudod érni amit szeretnél!^^

nekem is ugyanígy telt amúgy a szilveszterem, megértelek.:c de mégegyszer köszönöm a bíztatást, sokat segített a kommented, és te is fel a fejjel!!!:3

2018. jan. 1. 02:13
 10/18 A kérdező kommentje:

énse voltam soha népszerű, mint már kiderült a kommentemből. engem piszkáltak oviban, általánosban is. elgáncsoltak, csúfoltak. gimiben is csesztetnek a népszerű lányok. fb-n 100 ismerősöm van, és kb 10en felköszöntenek rajta. gimiben nem megy a tanulás, mert utálok bejárni a suliba is, szörnyen érzem magam ott, és így talán egyetemre se tudok majd menni. a magányom a suliban csak folytatódik, sőt rosszabb.

ne is haragudj, de most már te bosszantottál fel engem. azt hittem arra fel ez a felháborodás hogy sanyarú életed van, erre jössz azzal hogy 450 ismerősöd van facebook-on és nem köszöntenek fel 100-an?! nem látod hogy mennyire nevetségessé teszed magad, hogy ezzel fényezed azt hogy neked mennyivel nehezebb életed van nálam, úgy hogy én semmi ilyenről nem is írtam??! mindegy nem akarok veszekedni, de ez egyszerűen hihetetlen. engem nehéz kihozni a sodromból, de neked sikerült. és hogy milyen érzést vált ki bennem egy "átlagemberben"??! szálljál már magadba!!! semmit nem tudsz rólam és nekem szerinted így könnyű az életem, csak mert neked olyan nehéz az élet 450 ismerőssel, meg kevesebb mint 100 felköszöntéssel? az egyetemeset még megértem, igaz sokan nem is mennek egyetemre, ráadásul az orvosi a legnehezebb, de az én helyzetem sem nagyon különböző kilátásokat tekintve. és rakjam aránypárba a bajomat tieddel? mit gondolsz ki vagy, valami szent aki a világ minden baját hordozza és mindenki elbújhat a te szenvedésed mellett?? hát ezt el sem hiszem.. és hogy ezek után van-e kérdésem? miért, mi után? miután megtudtam hogy te is egy ugyanolyan "átlagember" vagy? csak te még ráadásul másokat magad alá teszel és a problémádat isteníted, mindenki más baja elbújhat, még ha az is, vagy rosszabb, neked van a világ legtöbb problémája..

jah és engem sem keres senki, ez nem tudom leesett abból amit írtam?? nem is beszélnek velem amúgy?

ennyire nehéz tisztelni mások problémáját és nem belekötni? egyszerűen nem értelek.

de ha itt legalább sikerült rajtam kiadnod a dühöt és keserűséget, és most már jobb, akkor örülök..

2018. jan. 1. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!