Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig minden sikerül, emiatt...

Mindig minden sikerül, emiatt lehetek szörnyen magányos és rosszkedvű? (21, lány)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és úgy érzem valami hiányzik az életemből csak nem tudom mi, de egyre gyakrabban kapok szabályos pánikrohamot ettől (ok nélküli rettegés, menekülési kényszer stb.)

2 nem éppen könnyű, piacképes szakot viszek, 3 idegennyelvet tanulok, szakkoliba, diékszervezetbe és egyéb időszakos tréningekre járok, zenesulis is vagyok tizenvalahány éve.

Rendszeresen jótékonykodom (gyerekekkel foglalkozok), emmellett jól fizető, változatos és rugalmas, szakmai profilba illő munkám is van (2 párhuzamosan).

Családommal jó a kapcsolatom, a párkapcsolatom stabil és harmonikus, a baráti társaságom is szuper, az egészségemmel és a kinézetemmel sincs semmi probléma, rendszeresen próbálnak "felszedni" férfiak.

Szabadidőm is van, pont elég, ilyenkor sokat sétálok, olvasok, filmet nézek stb. szóval lényegében semmi különös. Hülyén hangzik leírva de mindent sikerült eddig amit szerettem volna elérni és ez rettenetesen kikészít.


Unom az életem.

Nem tudom mit kezdjek magammal.

Nem tudom minek csinálom mindazt amit csinálok.

És nagyon nagyon egyedül érzem magam.

Hülye kihívásokat szoktam kitalálni magamnak de azt vettem észre magamon hogy egyre nagyobb, erőmet meghaladó, veszélyesebb dolgokra van szükségem hogy megkapjam ugyanazt a "kielégülést".

Lehet hogy hisztinek hangzik, de nekem komoly problémát jelent ez, mert attól félek olyasmibe hajszolom bele magam előbb-utóbb amibe tönkremegyek...

Valakinek van ötlete, hogyan változtathatnék ezen?

Köszönöm a normális válaszokat előre is.



2017. júl. 3. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nèzz szèt a vilàgban, hàtha ràjössz mennyire szerencsès vagy es akkor talan ertekelni fogod. Amugy sztem eletkori sajatossag is kicsit amit leirsz.
2017. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Aha, és most ide jöttél önfényezni?
2017. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

De sajnálom hogy a jólétben sem tudod jól érezni magad..

Nem tudom milyen formában foglalkozol gyerekekkel de pl menj egy kórházi gyerekosztályra vagy árvaházba és nézz körül kicsit..azonnal észhez kapsz.

De ha ennyire nem tetszik az életed miért nem változtatsz? Halassz egy évet az egyetemen, menj el pincérkedni, éld a "normál" emberek életét aztán csak észreveszed a különbséget és rájössz mit miért csinálsz.

2017. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is életkori sajátosság. Olyasmi lehet ez, mint az évadnyitó részek a sorozatoknál, amikor kicsit összefoglalják az előző évet. Ez néhányszor előfordul mindenkivel. Kicsit rendezgeti, összesíti az eddigi életét és ez a húszas évek elején akkor is végbemegy, ha nem tudatos. Az most mindegy, hogy van aki szerencsétlenként értékeli az eddigi életét, és vannak olyanok mint te, aki éppen ellenkezőleg látja ezt. A negatív érzések onnan jönnek, hogy az ember közben leméri a saját jelentőségét az egész világhoz képest, ami mindig egy nagyon, egy borzasztóan, elképzelhetetlenül picike szám lesz. :) Ez az érzés is elmúlik. Azzal meg nem vigasztalnálak, hogy lesz ez még így se. Nem egy kóros állapot, nem fog kifutni valami extrém messzeségekbe, ha egyébként egy viszonylag stabil személyiség vagy.
2017. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudlak sajnálni, ne haragudj.
2017. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a sulit, akkor miért jársz kettőbe is? Ha nem élvezed a barátaid/barátod társaságát, akkor miért nem keresel helyettük mást, ha nem érdekel az önkénteskedés, miért csinálod, ha nem szeretsz zenélni, akkor minek jársz még mindig? ha van valami amit szeretsz akkor csináld azt, ha nincs, akkor meg keress valamit.

U.i. valahogy nem tudom elképzelni, hogy ennyi mindent tudj rendesen csinálni. Lehet, hogy mindegyikkel túl keveset foglalkozol és így nincs egyiknek sem értelme. (vagy persze kamu az egész)

2017. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
küld el nekem a pénzed és máris lesz kihívás
2017. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#3 Átmeneti otthonban lakó gyermekekkel foglalkozom, találkozom nehéz sorsú emberekkel.


#6 Szeretem ezeket csinálni, szeretek azokkal az emberekkel lenni akikkel vagyok, és mivel kicsi korom óta sokmindennel foglalkozom egyszerre, megtanultam elég jól beosztani az időmet (meg a családunkban kb.mindenki hozzám hasonlóan él, kvázi elvárás)


További vádakra: nem, nem önfényezésből írtam ki a kérdést és nem is sajnálatért, hanem tanácsokért. Ezeket köszönöm szépen!

2017. júl. 3. 14:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha szereted mindezt csinálni, akkor miért nem vagy elégedett? Nem elég az, ha mindig jól érzed magad? Ha valami jó, akkor nem kell még jobbra törekedni.

Én is elég jó vagyok az időgazdálkodásban, de azért ez gyanúsan soknak tűnik. Kezdjük ott, hogy a diákmunkák heti 20 óránál kezdődnek. Suliban vannak kötelező órák amiket nem lehet ellógni. Ha két szakot csinálsz egyszerre, akkor azért az önmagában sem kevés, 2 munkahellyel meg pláne és a az egyéb dolgokról még szó sem volt.

2017. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
# Nem kötött fixórás munkám van, hanem projektalapú rugalmas munkaidejű.
2017. júl. 3. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!