Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek már ha lehet...

Mit tegyek már ha lehet bármit tenni?

Figyelt kérdés

Augusztus vége felé költöztem ide Győrbe . Új lakhely új gimi új emberek új minden . Viszont szinte semmi sem alakult úgy ahogy elterveztem . Most vagyok 11es és az egyik legjobb gimibe sikerült bekerülnöm . Viszont a probléma az hogy sikerült kifognom a legrosszabb osztályt . Semmi társaságom nincsen. Borzasztó magányos vagyok. Az összes feszültséget itthon vezetem le. Barátaim zéró . Kezdek depressziós lenni és ez a teljesítményemre is kihat minden téren . Minden este sírok és ez megy hónapok óta . Szóval arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudnék haverokat szerezni vagy hogyan szokjam meg az egész helyzetet ?Hogyan törődjek bele ?

Mit tegyek hogy jobb legyen az egész és vége legyen ennek a rémálomnak ???



2018. jan. 2. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon egyszeru. Mikor en ilyen helyzetbe kerultem (en is 11 re valtottam sulit) lesz...rtam mindenkit es csak a hobimnak eltem. Tanultam feleltem, szunetben pedig athuztam a tobbi osztalyba. Nem jatszottam a szamkivetettet mert nem akartam hogy ramszaljanak csak siman leleptem amikor kedvem volt hozza. Mondjuk meg az osztalyfonokkel is rosszba voltam ezert a vegen mar kicsit huzos volt, de mivel ki akart cseszni velem szetszivattam. Meg az igazgato is raszallt mert kepes voltam a szalagavato kozepen atsetalni egy masik osztalyba a beszed kozben. De gondolom nallad nem ennyire sulyos a helyzet. Szoval probalj mi nel elobb meglogni a sulibol es csinald a hobbikat pl ha fiu vagy akkor menj gyurni ha meg lany akkor valami festo szakkorre vagy tancra. Toknyolc a lenyeg hogy a suliban torteno unalmas urak alatt ne az osztalyodon hanem a hobbijaidon jarjon az eszed...meg remenykedj hogy a menzan jo legyen a kaja. :D
2018. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En se kedveltem az uj osztalyom anno mert az elozo ezerszer jobb volt. De tuleltem. Nyitottabba valtam, olyanokkal is baratkoztam az osztalyban akikre azelott ra se neztem. (Igen en voltam a meno). XD
2018. jan. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!