Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, mi lehet a...

Mit csináljak, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja elhagyott a szerelmem, de azóta nem tudok még ránézni sem más pasira, viszont nagyon rosszul érzem magam egyedül, egyedül élek, felnőtt nő vagyok, a régi barátaim már házasok többnyire, nem nagyon van senki, akivel eljárkáljak és nehezen is barátkozom.

2018. jan. 21. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy társat, akivel megosztanánk az életünket, de úgy érzem, csak pótlék lenne az exem után.
2018. jan. 21. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt nyomós, visszafordíthatatlan oka a szakitásnak? (többszöri megcsalás, más szerető stb...)


Ha nem, akkor esetleg próbálj meg vele valahogy beszélni, néha felkeresni. Az emberek, ha még szeretik egymást kölcsönösen, akkor mindig nyitottak lesznek egymás felé valamilyen szinten. Ha van neki más, akkor sajnos hagyni kell.


Ha igen, akkor egyet tehetsz.(sablon szöveg) Nem foglalkozol vele többet. 5 hónap nem olyan sok, mint gondolná az ember ilyen helyzetben. Én több, mint egy éve szakítottam a barátnőmmel és azóta sem tudok másba igazán beleszeretni és kezdeményezni. Viszont felfogom és érzékelem is, hogy idővel változni és enyhülni fog ez a dolog. Erőltetve semmiképp nem működik a kapcsolatkeresés ez 99.99%-ban 100%. Csak hagyd, hogy sodorjon az élet magával ilyen téren. Minden jó dolog váratlanul jön, és ez is akármennyire sablon szöveg, minden szava igaz.


Nem tudom, dolgozol-e valahol, vagy esetleg még jársz-e valami oktatás szerüségre. Ott nincs senki akivel barátkozhatnál, ismerkedhetnél?

2018. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Menthetetlen sajnos, kerestem egy darabig, de megmondta, hogy már nem szeret és nem vonzódik hozzám. Túl kell lépnem, muszáj vagyok. De, tanulok, szombatonként, de ott is mindenki a párjával tölti a szabad idejét. Munkát épp keresek, remélem olyan hekyet találok, ahol kedves kollégaim lesznek. De nyilván ezek csak félmegoldások. Egyszerűen félek, hogy mi lesz, ha ezek után senki nem tud majd megdogni.
2018. jan. 21. 15:15
 4/5 A kérdező kommentje:
*megfogni
2018. jan. 21. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4


A zsúfolt buszon miniben biztosan megfognak vagy ha nincs jegyed-bérleted:D


Igazából az éhség is étkezéssel szűnik meg, tehát lépj át ezen s ne gondolkozz csak lépj s tedd, amit kell.Hagyd, hogy közeledjenek.

Mókuskerékben nem jutsz előre;)


ui: privben adok egy linket, ahol másként ismerkedhetsz, nem úgy;)

2018. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!