Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek, tizenévesek!...

Magányos emberek, tizenévesek! Nektek hogyan telik egy hétköznapotok, meg a hétvégétek?

Figyelt kérdés
Kort/Nemet is írnátok?és a megyét?szerintem jórészt Pesti lesz mindenki vagy az ország két felső sarkában vagy a jobb alsó sarkában elő lesz.
2018. jan. 21. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

20/L vagyok, nem tudom, hogy rám is vonatkozik-e a kérdés. Csongrád megyéből írok.

Hétköznapokon felkelek reggel, elmegyek az óráimra, utána visszajövök a koliba, ha kell valahová menni (pl bevásárolni), akkor azt elintézem, utána tanulok. Amikor szomorú vagyok, gyakorizok, hogy eltereljem a figyelmem. Ha jó idő van, néha futok este. Mikor eléggé elfáradok, lefekszem aludni.


Hétvégén otthon vagyok, a családommal szoktam beszélgetni, néha elkísérem őket bevásárolni, piacra, ide-oda, ezen kívül a szobámban vagyok és tanulok, ha jó az idő, akkor elmegyek futni.

2018. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

18 vagyok, lány. Pest megyében lakom.

Egy napom a hétvégebol mindig valami randi vagy haverral találkozunk, másik nap tanulás és pihenés

2018. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Átlagos hétköznap:

-felkelkelek, kis zene, es kajalok

-utanna elmegyek az iskolaba, ott megint eszek, meg jopofizok az arcokkal

-hazamegyek, eszek, meg egy picit jopofizok anyaval is

egy kicsit ugy teszek mintha tanulnek

-megint eszek, meg sorozatozok picit

-este van, elmegyek edzőterembe a vastesóval, hogy megbírkózzunk a gravitációval, utánna fehérjével koccintunk, közben lelkizünk

-otthon megint eszek, és sorozatozok

-éjfél körül elkezdek aggódni a suli miatt, és tanulok picit, utánna felhívom a vastesót, hogy lelkizzünk még

-hajnal fel 4 van, elkezdek aludni



Hetvege ugyanez, csak a sulis dolgok kiesnek, es anya helyett apaval jopofizok, meg reggel elmegyek a boltba es egesz hetre veszek energiaitalt meg cigit

2018. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24 férfi jól nem vagyok kapcsolat fügö Pest.
2018. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt lefelejtettem hogy 16F vagyok
2018. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

1. Felkelek + 20 perc önsajnáltatás

2. Meló + közben kb 2-3 óra önsajnáltatás

3. hazamegyek - 1-2 óra önsajnáltatás - kaja - 2-3 órás edzés - zuhany - 1 óra netezés - alvás

2018. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23/f budapest
2018. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felkelek

Egész nap azon jár az agyam, hogy nem tudom mi tenne boldoggá.

Lefekszem

Csongrád , 20/f

2018. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hetvegen altalaban pihenek, de ha nem akkor elmegyunk enni a ferjemmel vagy kimegyunk a baratokkal.

Neked, hogy tellik egy atlagos hetvege?

2018. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
25/L Erdely
2018. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!