Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mért magányos?

Ki mért magányos?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert nincs pajtim.
2018. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek barátaim. De nekem a magány nem feltétlenül negatív dolog! Elfoglalom magam hasznos dolgokkal és sporttal
2018. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szimpi senkinek sem, ezért nem foglalkoznak velem.
2018. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem érzem a közelemben lévő emberek közelségét, mintha idegenek lennénk, akik megszokták egymás jelenlétét, mintha senkinek sem számítana közelebb kerülni, mintha senkinek sem számítanék.
2018. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itthonról dolgozom, be vagyok szorulva a négy fal közé, esélyem sincs ismerkedni. Ha éppen horogra akadna egy haverjelölt, nem merem közel engedni magamhoz, a korábbi rossz tapasztalatok miatt.

Szerencsére férjem van, csak éppen nagy társasági lény voltam valamikor... jobban hiányzik egy hatalmas baráti kör, mint amennyire búslakodnék, ha szingli lennék. Fáj a barátok hiánya.

Persze ez nem jelenti azt, hogy nem becsülöm a férjem, mert jobban imádom bárminél :))

Csak mindig az hiányzik, ami nincs.

2018. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom röviden, de úgy is lepontoztok, szal őszintén: Mindenképpen az én hibám, ezt el sem vitatom (van önkritikám).


Amíg a lány/nő barátaimnak*** prímán tudok lelki támaszt/megoldásokat nyújtani/javasolni (pasik/házassági krízis stb.) ha lent vannak a padlón, addig érdekes módon a saját "magányosságomat" nem tudom feloldani/megoldani.

Sokszor én teszem be (közvetett módon persze) magamat barátzónába az ellentétes nemnél (pedig a visszajelzések a nő részéről is ordítóan egyértelműek), mert félek a kudarcoktól.

Sokszor meg lehet (sőt biztos), hogy magasra emelem a lécet, ha valakiben meglátom az "esélyest" (csak nem tudom, mire fel? :D)

Sosem voltam a felszínes kapcsolatok/barátok híve, mindég a mély kapcsolatokra "gyúrtam rá" (Ezért sincs sok barátom, quality over quantity).

Borzasztóan szentimentális*** alkat vagyok, sokat elmélkedek, merengek dolgokon.

Nekem a mai populáris trendek (populizmus, illiberális trend a politikában, médiahatalom, fogyasztói társadalom stb.) meg a morális hanyatlás (vagy is inkább a technikai fejlődés nem "vonszolja" magával a morális fejlődést) amik szerintem jellemzik ezt a modern érát, hát finoman fogalmazva sem szimpatikusak nekem. :D

Remélem van még a másik oldalon is hasonló gondolkozású társjelölt azért még. :)


JA, nehéz eset vagyok :D


kb. röviden. :)

39F

2018. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt az anyukám és szörnyen hiányzik. 3 éve halt meg és az embereket már zavarja, hogy még mindig ez bánt, ezért már nem is beszélhetek róla. Magányos érzés ez a nagy fájdalom és hogy nem beszélhetek róla senkinek.
2018. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Senki sem szeret és a kedvenc időtöltéseimhez sincs elegendő ideje/tudása/kedve az ismerőseimnek.

De leginkább a senki sem szeret.

2018. jan. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg munkanélküli vagyok és ez kicsit felőröl,így sok időm van gondolkodni.Emellett olyankor érzem magam magányosnak,kirekesztettnek amikor olyanokkal vagyok egy társaságban akiknek van párjuk.A napokban is színházban voltunk és ahogy mentünk elfoglalni a helyet az egyik barátnőm szólt,hogy úgy jöjjünk a helyet elfoglalni,hogy a barátjának legyen hely mellette.Lehet hülyeség,de kicsit rosszul érintett,mert épp én voltam a sorban a következő.Amúgy jól elvagyok szingliként,de mikor ilyen esetek vannak elgondolkodtat,hogy tudat alatt talán mégsem.Még egy egyedülálló barátnő van a társaságban ő lazán,jól el van a társasággal,nem zavarja a dolog.Többet is találkozik velük.Ha a társaságból csak egy pár megy el egy megbeszélt előadásra ő simán elmegy velük.
2018. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: Ez is mint sok minden csak is rajtad múlik, hogyan dolgozod fel, hogyan állsz hozzá a dolgokhoz! Ez engem is zavart kicsit, de én úgy fogadtattam el magammal, hogy butaság az egész, mert a jó barátom boldog, akkor az nekem is jó (és tényleg). :) Pénteken régi barátommal voltunk ketten moziban, hétvégén meg anyummal moziztam (xD) + dumaszínházban Anyummal meg bnőjével Puzsér előadáson. Régi énem ezt mondta volna ha megkérdezel: Mindenhol szembetalálkoztam azzal, hogy "milyen magányos vagyok", mert csak a boldog, mosolygós párokat láttam. :(

"Új énem", meg most azt mondja (amit tényleg érez is), hogy de jó látni a boldog párokat! :) Hozzáállás kérdése, rajtad múlik! 'Valszin a közös másik szingli barátnőtök sem azon "görcsöl", hogy ő mennyire magányos, hagyja magát, hadd történjenek a dolgok maguktól (én is hasonlóképp teszek) :)


A munkakereséssel kapcsolatosan meg drukkolok, hogy legyen valami neked, mert az tényleg olyan lelkileg befolyásoló tényező ami elég magas prioritásban van jelen a napi "közérzetedben"!! (Legalább ha van egy jó munkád, akkor az is "leköt" valamelyest, az is valami!)


6-os voltam.

2018. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!