Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az interneten való ismerkedésről?

Figyelt kérdés
25/ L
2018. jan. 24. 21:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Összességében negatív a véleményem a netes ismerkedésekről, nekem csalódás volt mindig. Aki valaha megmaradt az életemben, mind személyesen ismertem meg valamilyen úton-módon.
2018. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Elég nagy zsákbamacska, de ha kitartóan keresgélsz, akkor előbb-utóbb igenis belebotolhatsz olyan emberekbe, akikkel szemben nincs akadálya, hogy jó kapcsolatba kerülj :) Azt gondolom mondanom sem kell, hogy előny, ha egymás közelében laktok, és így a személyes találkozás nem lesz olyan ördöngös megoldani. Az ugyanis rengeteget tud dobni a dolgon.

Nálam is jöttek-mentek az emberek, van akivel csak 1-2 napot beszéltem, van akivel hónapokat, és van akivel máig aktívan tartom a kapcsolatot, és rendszeresen össze is járunk. Miattuk már megérte annyit keresgélnem :)

2018. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Szeretek interneten ismerkedni, bár kell hozzá szerencse hogy normális embert fogj ki. Bár én szeretek áttérni egy idő után a személyes találkozáshoz is ha úgy alakul. Sok embert ismertem már meg különböző oldalakról, játékokból is például, és nem bántam meg. Itt is lehet jókat beszélgetni néha, de na, kell hozzá szerencse.
2018. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, nem lehet kiismerni a másikat.
2018. jan. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

En par level valtas utan az aktualis temarol szeretem lezarni a beszelgetest. Nem biznek meg egy idegenben, foleg, ha van esely ra, hogy soha nem fogunk talalkozni. Ha fogunk is, akkor se heti 2x, mint egy regi baratnovel.

Nem egy netes emberke lesz az, akihez sietek hogy elmeseljem, hogy telt a napom.

2018. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A kedvesemet onnan ismerem.


Meg még pár lányt, akivel csetelek, többnyire németül nyelvtanulás céljából :)


28n

2018. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Èn szeretek neten ismerkedni/barátkozni, a lehetősègeket megadom magamnak azèrt,sokszor a való èletben nehezebb szerintem..

Hiába kezdemènyező típus vagyok,sokan elèg elutasítóak. Amit rèszben meg is èrtek. De persze lerohanni se szoktam senkit.

Nekem is vannak jó ès rossz tapasztalataim egyaránt,de "kinek nem"?:)

Mindenesetre nem zárkózok el ez elől,sikerült már itt is barátokra lelnem,aminek tök örülök.

24/L

2018. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kitartással, türelemmel tényleg lehet találni egy-két értelmes embert.

Viszont nekem nem szokásom neten ismerkedni. Itt pl. ha valaki privát üzenetben kérdez valamit, akkor válaszolok, de igyekszem rövidre fogni és hamar lezárni a témát. A privát üzeneteket soha nem szerettem igazán, még akkor sem, ha "lány" írt rám. Valami tuti nem stimmel a gógyimmal, de ez van... F

2018. jan. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nincs jó véleményem az interneten való ismerkedésről. Élőben általában jön a hideg zuhany. Egy felkapott dolog, amit nem szabadna komolyan venni.Sosem tudod valóban kivel beszélsz.
2018. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Bejön.

26F

2018. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!