Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetseges olyan, hogy valakit...

Lehetseges olyan, hogy valakit tonkretesz a szerelem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszonozzák, vagy bántalmazó kapcsolatban van.
2018. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, a szerelem ölni is képes. A legjobb és a legrosszabb érzés is lehet.
2018. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Az nem szerelem, de majd rájössz.
2018. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, legyen szó bántalmazó kapcsolatról, viszonzatlan szerelemről, elhidegülésről, a szerelem képes bármilyen formában tönkretenni egy ember lelkét/személyét/szívét/önbecsülését/önbizalmát.
2018. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Velem ez törtènt. Èn szerelmes voltam, megadtam neki mindent (anyagilag is) rámkapott. Azt követelte vegyek ki 3unknak(5èves lánya volt) lakást mert mi kis család vagyunk. 13 hónapot voltunk együtt, de abból 5öt rendesen majd összese2őt dolgozott ami hetekből, napokból adódott össze. Mivel nem akartam lakást kivenni elhagyott, de se együtt se külön nem voltunk. Elmesèlte randizik más pasikkal. Ugy értettem, hogy "sokk terápiát" alkalmaz velem szemben. Rosszabb vt mint külön....Egy lapra feltettem mindent... Gyűrű, virág lánykérès. Kb mint eddig se igen , se nem..aznap! , gyűrűt ott hagytam Másnap egy szerencsètlen pasival hozták vissza a gyűrűt... meg akartak szìvatni , először exem provokált pasi pedig megtamadott. Ellenem vallottak 2 èv próbára bocsátás..
2018. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha arra gondolok, hogy az első 4/5-ömet akkor kaptam suliban, mikor az első pasimról megtudtam, hogy másokat hágogat, addig csak 5öseim voltak, igen.


Aztán az egyik otthagyott az akkor hirtelen meghalt családtagommal karácsonykor ( egyedül a hullával). Persze akkor még volt OPNI.

Borderline-t (BPD) diagnosztizáltak egyből nálam.


Azóta összesen volt kb. 150 egy éjszakástól többéves kapcsolatig mindenem. A fizikumom és a lelkiállapotom a béka segge alá került.


Aztán találtam végül egy megfelelőt, aki mellett regenerálódhattam volna egy kicsit, vele más ( hivatalos) bajok vannak.


Szóval igen, a szerelem öl, butít és nyomorba dönt.


Fényes karrier állt volna előttem (orvosi pálya), de csak egy csöves irodakukac lettem doktori diplomával, mert annyira megviselt a sok szar ember, hogy képtelen vagyok komplexebb dolgokkal törődni. (PTSD)


És még mielőtt valaki okosat kérdezne, hogy nem-e bennem van a hiba?

Elárulom, hogy az exeim előbb-utóbb visszatérnek és így-vagy úgy könyörögnek a visszafogadás különféle formáiért. (Épp most hívott a 4 évvel ezelőtti...)


Sosem fogadok vissza senkit. Mindenkinek elég esélyt adtam amíg ki nem lett mondva a vég, amit nem én szoktam általában kimondani. Én nem tekintek még a nehéz személyiségekre sem, mint eldobható papírzsebkendőkre.


Ugyanakkor azt mondom, ha megtalálod azt az embert, akivel kölcsönösen szeretitek egymást és egymást építve éltek együtt, annál nagyobb öröm és gyógyulás nincs!!!


Szóval ne add fel és hajrá! De okosan!

2018. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!