Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, ti gondolkoztatok...

Lányok, ti gondolkoztatok azon ha szeretethiányban szenvedtek, hogy egy nektek szimpatikus sráccal megöleljétek egymást, akinek szintén hasonló gondjai vannak?

Figyelt kérdés
Vagy egy hosszabb távú barátkozós, ölelésekkel teli kapcsolat kialakuljon? 26 / F

2015. nov. 2. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

vagy egy igazi kapcsolat... amiben van ölelés, csók SZEX, SZERELEM, bizalom, nevetés, akarat, kitartás.



Egy baj van. Ilyen kapcsolat alig létezik. Létezik, van ilyen, de ritka.

2015. nov. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
44%

Én pl most minden hétköznap egyedül alszom a lakásban, mert nővérem kolis lett, szüleim meg a 2-vel arrébb lévő lakásban laknak az öcsémmel, és nagyon nagyon egyedül szoktam érezni magam, sokszor aludni se tudok :( ráadásul nemrég szakítottam barátommal, akivel a szabadidőm 110%-át együtt töltöttem. Szóval én is rengetegszer érzem magam egyedül, szeretethiányosan. Bár ölelgetős kapcsolatot nem szeretnék, kívánom, hogy egyszer neked is jobb legyen :)

17/L

2015. nov. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szoktam ilyenről fantáziálni. :) 21/L
2015. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát persze hogy gondolkoztam rajta



19/L.

2015. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!