Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik azt mondják nincs igazam,...

Akik azt mondják nincs igazam, azok vállalják érte a felelősséget, ha a problémás helyzet ismét bekövetkezik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a jó testi adottságú nőkre, akik nagyra tartják magukat és a számukra kedvezőtlen anyagi helyzetüeket visszautasítják.
2018. febr. 4. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ahogy teltek azt hittem hogy a Bombanős feladta... És nem!
2018. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Haha... mindig felteszel egy ilyen kérdést, atgondolom, hogy a világ luzere vagy, es ez annyira szanalmas, hogy már vicces....

Voltál mar nővel? P▪ nát láttál már,anyá den kivül? Elmeséljem milyen?

2018. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak te vállalod a felelősséget magadért aranyom....

Szerintem nem kellene hozzád szólni, vagy véleményt kinyílvánítani neked, ha ennyire fennakadsz rajta.

2018. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem azért, hogy jobb anyagi helyzetbe kerüljek, dolgozom, képzeld, és ha épp nem volt jó fizetésem, akkor tettem azért, hogy ez változzon. Te miért nem így cselekszel ahelyett, hogy másokra mutogatsz? Tudom, ez a könnyebb, küzdeni nehezebb lenne...
2018. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küzdeni mindig nehez. Az elet nem mindenkinek idealis allapot ;)
2018. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megint a sok melléduma. Embernek kell lennie a jó nőnek. És akkor alkalmazkodik. Akkor nem kell küzdeni és fizetni. Ez hozzáállás kèrdése.
2018. febr. 4. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell vállalnod a felelősséget a saját életedben, pubi. Mi, akik azt mondjuk, nincs igazad, vállaljuk a felelősséget a SAJÁT életünkben (nekünk van is), és bizony, pofára ejtettek engem is, meg másokat is szerintem, de azt tanulópénznek hívják, értelmes ember nem általánosít az ilyenek miatt.
2018. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!