Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ha valamitől félek...

Miért van ha valamitől félek akkor az pont bekövetkezik?

Figyelt kérdés

Tegnap este egyedül voltam itthon. Már 2 hete ezen izgultam , hogy mi lesz mert nagyon félős vagyok.

Többiek elmentek hazulról 7 körül, kezdtem félni. Először hangosabban hallgattam a tv-t de elkezdtem félni mert ha valami lenne nem hallanám akkor lehalkitottam. 10 után már menni akartam aludni amikor meghallottam egy szürnyű hangot. Egy folyamatos torz hangú gyereksírást amit csak horrorfilmben tudtam addig elképzelni. Majdnem meghaltam félelmemben, mozdulni se mertem csak hallgattam azt a félelmetes hangot, biztos voltam benne hogy itt a vég. Eltelt így vagy fél óra amire meg mertem mozdulni és felhivtam apukámat de alig tudtam beszélni. Erre ő hazajött. Bejött és kérdeztem hallja-e mertr még akkor is ment az a furcsa gyereksírás. Mondta hogy hallja persze, mindjárt megnézi. Elindult a hang felé a hátsó szobába, bement, eltelt pár perc. Kijött és mondja hogy a hugom babája volt, merül benne az elem.

Én meg majdnem infartust kaptam. Mondja már meg valaki miért pont aznap történt amikor egyedül voltam otthon? Máskor soha nem volt hasonló sem.



2016. okt. 11. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Horrorfilm nézés után próbáltam aludni, majd a nyomtató elindult magától és nyomtatni akart, csak nem volt benne papír, ennek ellenére azt hittem ott halok meg :D.

Nem tudom miért ilyenkor történnek ezek a dolgok, lehet van isten és röhögni akart egy jót.

2016. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, én sem hiszem hogy van ilyen véletlen.
2016. okt. 11. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp úgy történnek hasonlók akkor is amikor sokan vannak otthon vagy amikor nem néztünk horrorfilmet. Csak akkor teljesen hétköznapi módon kezeljük azt a jelenséget ami egyedül vagy horrorfilm nézése után ijesztő lenne. Számtalan példát tudnák mondani ami horrorfilm nélkül is ijesztőnek tűnt. Például ott szoktam aludni egy falu széli üres ingatlanomban. Éjjel kettő körül emberi lépteket hallottam a padláson. Szinte biztos voltam benne hogy valaki a tetőn át bejutott a ház háta mögül. Ezért doronggal a kezemben és egy lekapcsolt fejlámpával a fejemen zajtalanul felosontam, felkészülve arra hogy az erős fényű lámpával elvakítom. Hát megláttam a tettest, a szomszéd macskája hintázott egy pallón és a palló kopogása hasonlított a léptekre. Bunyó helyett simogatás és dorombolás lett a vége. Milyen lett volna ez egy horrorfilm után?
2016. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz amit írsz úgy általában de ez a baba még sosem sírt rekedt hangon és magától sem kapcsolódott még be.
2016. okt. 11. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy abban a babában lévő elektronika még az elemek feszültségét is figyeli. És ha lemerültnek tekinthetőek az elemek akkor speciális hangjelzéssel jelzi. Volt ilyen digitális órám, más hangon megszólalt a hangjelzője ha lemerült benne az elem.
2016. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zongoráztam, és éreztem, ha nem hagyom abba éjfélig, valami történni fog. Mivel sok volt a gyakorolnivaló, nem hagytam abba.

Éjfélkor pontban elvették a villanyt. Bebújtam a zongora alá, majd kimenekültem az utcára.

Szerencsére eddig legyőztem a félelmeim, és nem fordítva.

2016. okt. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne nézz annyi horror filmet, inkább hallgass nyugtató zenét este vagy ha egyedül vagy. Főleg, ha ennyire félős is vagy.
2016. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

Viccelsz? Nem nézek horrort.

2016. okt. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!