Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem tudom elfogadni a...

Miert nem tudom elfogadni a szeretetet azota amiota anyam ongyilkos lett?

Figyelt kérdés
Egesz eletebe engem rombolt, sose ert hozzam, csak nagyon ritkan, allandoan szidott, mindent ugy csinaltam ahogy o akarta es megis ongyilkos lett!! Ezzel a tettevel ugy erzem cserben hagyott engem mert egesz eletemben erte cselekedtem. Egyik naprol a masikra sajat labra kellett allnom, szerenvsere sikeresen, sok mindent elertem. De Azota alkalmatlan vagyok barmilyen kapcsolatra, ha valaki elkezd torodni velem vagy erzem hogy megkedvel etaszitom magamgol, nem birom elviselni. Egy exem is 2 evvel ezelozt szakitott velem nagyon csunyan ez is oka lehet... jartam pszichologushoz es termeszetgyogyaszatot is alkalmazok, de tovabbra sem megy.

2018. febr. 11. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A változást neked kell akarnod. Neked kell belátnod, hogy ettől az állapottól szenvedsz, és csak te vagy, aki a kockázatot is vállalva megnyitja a szívét az emberek előtt. Fogsz csalódni is, de el kell, hogy jöjjön egy megbízható, tartós kapcsolat. Folytatni kéne a pszichoterápiát esetleg egy másik szakemberrel, és nagyon aktívan, sokirányú tevékenységgel élni, hogy minél több embert megismerj.
2018. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de nekem úgy tűnik, hogy lelkiismertfúrdalásod van az édesanyád halála miatt, pedig NEM A TE HIBÁD! Abból, hogy sikerült, egy ilyen tragédiából felállnod és még sikereket is értél el, azt mutatja, hogy erős vagy. Ne add fel! Ismerkedj új emberekkel, próbálj meg jobban bízni bennük. Folytasd a terápiát a pszihológusoddal. Nem fog mindenki, cserben hagyni.
2018. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!