Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok magányos emberke van itt?

Sok magányos emberke van itt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Még annál is több, mint amennyire gondolsz.
2018. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ha nem is magányos, inkább depresszív hangulatban úszkáló kém, aki kutatja a szürke thread-eket, hátha megcsillan a szeme, és elöntik a szivárvány színei!


Amúgy meg leépíti magát napról-napra.


Sry, most muszáj volt kisírnom magam.

2018. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több mint égen a csillag. :D
2018. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, köztük én is. A kérdésekből és az értelmetlen kérdésekből ítélve jelentős létszámunk lehet.
2018. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban magányos? Alig van. Inkább a társas magány a jellemző, azaz van kihez szólni, vannak barátok, de mellette magányosnak érzik magukat. Én tényleg magányos vagyok, a szüleimen kívül nincs senkihez sem szólnom.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2018. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy igen. Elég abból kiindulnom, hogy nap, mint nap tesznek fel ehhez hasonló kérdéseket. Én alapvetően jól érzem magam egyedül és sokszor csak nyűgnek érzem a társaságot. Esetleg egy olyan személy közelségét igényelném csak, akivel valamennyire hasonlítunk, elfogad és megért engem.
2018. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a valódi nem sok, én speciel tényleg az vagyok, priviktől kíméljetek
2018. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minek szülnek a nők ebbe a mocsok világba??? Kérdeznek meg anyudat téged aki ezt olvasod hogy minek hoztak a világra. Ő nem fogja tudni a választ, de én tudom helyette! Anyád válasza :mert ez a szokás, meg a társadalom elvárja, meg legyen aki ápolgat öregkoromra meg a sok bla-bla. Az én válaszom : hát szenvedni😉!


Én egy értelmes férfinek gondolom magam és ha a világ legvonzóbb nője lehetne az enyém, plusz letennének elèm egy zsák húszezrest, akkor sem csinálnék gyereket ebbe a pusztulat világba.

2018. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyetértek uccsó
2018. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, de a túl okos telefonom okosabbnak gondolja magát.
2018. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!