Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenhol nemkívánatos személy...

Mindenhol nemkívánatos személy leszek a kisugárzásom miatt. Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Mindenkivel udvarias, rendes vagyok, megtalálom a hangot. Viszont előbb-utóbb minden társaságban eljön az a pont amikor a jelenlétemre csönd lesz, összenézések, stb. Érzem hogy nemkívánatos vagyok, ne járjak oda. Pl itteni tanácsra elkezdtem sportolni, de egy idő után elkezdtek levegőnek nézni a sporttársak hiába barátkoztam velük. Hozzá kell tennem hogy a gyerekkorom miatt zárkózott, de nagyon barátságos ember vagyok, a légynek se ártok. Pletykát még soha senkiről nem mondtam, nem irigylek senkit.

Azt mondták segítő szándékkal néhányan becsípve:

- rossz érzés a közelemben lenni mégha kedves is vagyok és mosolygok. Ezt váltom ki.

- ütnivaló fejem van, elviselhetetlen az ábrázatom valamiért


Most ezekkel mit kezdjek? Legutóbb már egészen összehaverkodtam egy sráccal, autószerelőként dolgozik, sokat dumáltunk mindenről, ő is. Kezelve, viccelődve váltunk el. Viszont voltam bennt náluk a kocsimmal múlthéten és elment mellettem. Gondoltam biztos nem vett észre, sietett. Nagyobb a szerviz, nem vehetett észre. Amikor mentem ki az ajtóban volt, de beszélgetett mással, rám se nézett. Odaköszöntem a nevével de nem reagált mintha szellem lennék. Másnak utána köszönt. Semmi rosszat nem mondtam, nem csináltam, nem értem ezeket a szituációkat. Máskor is van úgy hogy mindenki elhallgat ha ott vagyok valahol, érzem hogy miattam van a dolog.

Mi lehet a baj velem? Inkább visszahúzódó vagyok de nem húzom le a hangulatot, mindenkivel szót értek. Szeretek segíteni másoknak ha megkérnek. Munkatársamnál festés volt, hívta a kollégákat segíteni, én alig vártam hogy engem is elhívjon, de nem került rá sor. Amikor rákérdeztem azt mondta hogy elegen vannak, nem kell több segítség. Tegyük hozzá hogy az egész irodából minden férfi megy, kivétel én. Még a csajok is mennek sokan.


2018. febr. 19. 17:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretnék egy képet rólad, mert kíváncsi vagyok, hol lehet a "gond"?
2018. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki mindenkivel jóban akar lenni, mindig barátságos és jófej.


Azért nem bírnak, mert tudják, hogy ilyen ember nincs. Alakoskodásnak gondolják ezt a simulékonyságot. Egyszerűen hihetetlen, hogy te mindenkivel mindig kedves vagy - kivétel nélkül.

2018. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg őszintén az vagyok. Nagyon sok rossz dolgon mentem át (család, anyagiak, súlyos betegség) így a jó dolgokat nézem mindenben, az emberekben is. Nem ítélek meg senkit, mert nem tudhatom ki miért olyan amilyen, miért csinálja amit csinál.


Képet nem küldök! Pár éve küldtem valakinek és kitette az xy oldalra ami miatt rajtam röhögött az egész város hetekig. Egy csaj volt aki hülyét csinált belőlem (vagy egy pasi aki nőnek adta ki magát) Nem gázos kép volt, teljesen normális, csak hozzátette a sztorit is meg hogy egy ilyen akart felszedni egy jó csajt és azt hitte lehet esélye. Ennyi volt kb.

2018. febr. 21. 09:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem csinálnék ilyet a fényképeddel. De megértem, ha ezek után nem akarsz küldeni. Üziben küldök egy cikket, az remélem, segíteni fog neked.
2018. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

De bsszameg, ne legyél mindig mindenkivel kedves és udvarias, mert nem érdemli meg mindenki. Vannak tapló, gyökér, kétszínű emberek, azokat nem kell szeretni, még kedvelni se. Elhiszem, hogy mindenkiben a jót keresed, de ha kicsit is megismersz másokat, kiderül, hogy egy csomó emberben semmi szerethető nincs. Talpnyaló baleknek vagy elkönyvelve, akivel BÁRMIT meg lehet csinálni, mert ez úgyis hülye, elbírja. Legyen tartásod, ne alázkodj meg mások előtt.

2018. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Bomberka válasza:

Semmi baj nincs veled!!!!!...csupán nem pletykázol, ez a bajuk!!!

Senkire nem mondasz rosszat, nem beszéled ki a másikat, nem vagy rosszindulatú!!!...

2018. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy számít a külső. Tényleg lehetsz jófej, de ha csak béna a hajad, van rajtad valami ami rosszul fest, vagy csak nem illik hozzád az elég zavaró lehet, és kiválthatod másokból hogy: rossz rád nézni.


A másik meg az hogy mikor belépsz egy eleve rosszindulatú közösségbe azok félnek a jó emberektől, úgyhogy érthetően felszívják magukat.

Viszont nem kell tartani, mert fel is lehet bxszni őket, úgyhogy én inkább utóbbi teszem, mert jobb hazabusozni úgy hogy röhögök a látszólag semmin, minthogy depissé tegyenek. Szóval ha a szxar nem elég büdös akkor fel kell kavarni.

2018. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!