Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mas is ismeri ezt az érzést?

Mas is ismeri ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Mindig van kivel társalogni, van nagy csaladom, van sok osztálytársam, meg "barátok" is. De megis azt erzem hogy egyedül a legjobb. Minden kapcsolatomba próbálok beletenni hogy jo legyen de mindig csak másodlagos ember vagyok. Vagy harmadlagos. Nem erzem ugy hogy érdekelnek barkit is. Új baratokat meg nem tudok szerezni mert a lányoknak csak a felszines baratok kellenek, a fiuk meg nem barátkozni akarnak. Olyan ismeros meg nem kell aki engem nem erdekel vagy én nem erdeklem. Az emberek többsége csak addig baratkozik a másikkal amig ossze vannak kényszerítve, addig is csak a 2szinuseg megy. Ebből van elegem, meg a kotnyelessegbol. Annyiszor talalkoztam ezekkel a dolgokkal hogy jobban erzem magam egyedul vagy az állatokkal.
2018. febr. 19. 17:47
 1/4 anonim válasza:

Igen. sajnos:(

én úgy élem túl,hogy minden nap leírok tíz jó dolgot arról aki aznap számomra a legfontosabb volt. néha a gondnok volt az bár elég nehéz volt összeszedni tíz dolgot róla nemhogy jót. ja és miután ez megvan álmodozok. hogyí eljön majd egy olyan barát/barátnő aki mellett soha nem érzem egyedül magam. Sok sikert!

2018. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez most jólesett..igen ismerős..tök célravezető válasz keresni a magányt
2018. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos velem is ez a helyzet.Vannak barátaim de nem igaz barátok csak akkor van rám szükség ha valamiben segíteni tudok.Igazából beszélgetünk de én csak ilyen hiánypótló vagyok számukra.Új barátokat még nem találtam majd egyszer úgy is sikerül vagy nem.Nyugi nem vagy ezzel egyedül kedves kérdező!
2018. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a "fiúk meg nem barátkozni akarnak" dolog nem igaz.

Na jó, 95-97%-ban igaz, de én vagyok az élő példa.


Pl.: Nekem testvérem osztálytársával is (2-3 évvel fiatalabb) tök sokat beszélgettem csak, mert volt közös dolog ami érdekelt (utólag kiderült, hogy be is jöttem neki), de engem valahogyan csak egyszerűen nem érdekelt a párkapcsolat. (Mármint szép lány volt, és valószínűleg ha ő maga rákérdezett volna, lehet belemegyek, de soha nem volt a szándékom, hogy felszedem meg ilyesmik.) Meg még most is van vagy 2-3 ilyen lány barátom akikkel elbeszélgetek, abból a legöregebb 10 évvel idősebb, mint én (szintén közös hobbink van, és sok közös dolog érdekel mindkettőnket). :D Szóval ja... vannak ilyenek, csak nehezen fogsz találni.

2018. febr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!