Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ismeri ezt az érzést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ismeri ezt az érzést? Őrülten szerelmes vagyok, sokáig úgy tűnt, kialakul köztünk valami de valószínűleg meggondolta magát.

Figyelt kérdés

A szívem szakad meg. Annyira nagyon szeretem, másfél éve ő a mindenem, pedig nem is volt köztünk semmi, nem is lehet, a beosztásunk és a nagy korkülönbség miatt. Ennek ellenére közeledett hozzám, ő is kíván engem, vibrál köztünk a levegő. Még le sem tegezhetjük egymást. :(

Olyan szomorú vagyok, azt hittem hogy ha ideig-óráig is, de az enyém lehet, de nagyon úgy tűnik hogy valamiért meggondolta magát. Hétfőtől ismét egy intézményben fogunk "dolgozni", nap mint nap. Majd megveszek érte, főleg úgy, hogy tudom hogy ő is fantáziál rólam. Nem fogom kibírni, nagyon fáj. :(

Van rá esély, hogy mégis megpróbálja? Ha nagyon vonzódik hozzám, akkor tudja majd ezt takargatni, vagy látni fogom rajta?

Olyan szerencsétlen vagyok. :(



2014. febr. 15. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy csak laza kapcsolatot szeretett volna és azért gondolta meg magát, mert később kínos lenne neki nap mint nap a szemedbe nézni, találkozni a történtek után. Mindenesetre azt javaslom, próbálkozz, de lazán, viccesen-kedvesen, semmiképp se nyomulj, az "őrültenszerelmesvagyokbeléd" ilyen szituációkban nyomasztó tud lenni és van, aki kifejezetten zaklatásnak és kellemetlennek találja az erős érzelmeket.
2014. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen beosztás?
2017. okt. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A végzettségetek is más?
2017. okt. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!