Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen előnyei vannak az...

Milyen előnyei vannak az egyedüllétnek?

Figyelt kérdés
Kell egy kis motiváció, hogy egyedül bírjam még. Semmi negatív gondolat, csak az előnyökre vagyok kíváncsi~ 🤗

2018. márc. 5. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én 90%-ban csak az előnyét látom.Azt csinálok amit akarok,senki nem szól bele semmibe,ha egész nap netezek akkor netezek,akkor eszek fürdök amikor akarok,nem kell tekintettel lennem senkire sem.Ha 2 napig nem mosogatok el,az se érdekel senkit.Nyugodtan alszok,nem horkol mellettem senki.Akkor ébredek mikor jónak látom.Szexre meg van valaki,eljön aztán megy is.
2018. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Én párkapcsolatban vagyok, de muszáj néha napokra elvonulnom, egyedül lenni, ilyenkor rokon üres lakásába megyek.

Amit ilyenkor imádok: nem kell füldugó alváshoz, olyan zenét hallgatok olyan hangerőn, amit szeretek, beszélhetek hülyeségeket magamban, rajzolhatok, festhetek, ihatok jó kis bort, youtube-on összes idióta videó, filmezelőzetes/részlet újranézése. Nem kell takarítani olyan gyakran. Addig maradok fent, ameddig akarok, mert senkit nem zavarok.

Nem kell figyelnem a viselkedésemre.


Nem kell alkalmazkodni senkihez.


N

2018. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Tiéd az egész ágy, nem kapsz bélcsavarodást, hogy visszatartsd a bélgázt, WC ülőke úgy van, ahogyan te akarod, azt nézel a tévében amit akarsz, azt eszel, amit akarsz, horkolhatsz, és nem bökdös senki, nyugodtan alszol, mert nem horkol melletted senki, nem tartozol elszámolni senkinek sem az időddel, akkor borotválkozol amikor akarsz, és azt a testrészedet borotválod, amelyiket akarod. Satöbbi.
2018. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell másokhoz alkalmazkodnod, sem pedig megfelelni nekik.

Saját döntéseket hozhatsz, amelyben csakis a saját érdeked kell nézned.

Megvalósíthatod az álmaidat.

2018. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"Milyen előnyei vannak az egyedüllétnek?"

Csak előnyei vannak!!! :)

2018. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több időd jut magadra, és saját magad osztod be az idődet úgy ahogy akarod, valamint azt csinálsz, amit akarsz.
2018. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Előttem már leirtak sok mindent, amit korábban hasonló kérdéseknél én is. A nem kell alkalmazkodni senkihez és társai mellé megemlíteném a párkapcsolatból eredő érzelmi stresszt, ami nincsen, ha egyedül vagy, mert van egy kiegyensúlyozott rutmusod, nyugodt lelkiállapototod, és nem kell rágódni, ki hogyan gondolta, értette/félreértette amit mondtál vagy tettél.
2018. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkihez alkalmazkodnod, azt csinálod, amihez kedved van.
2018. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csíkszentmihályi ír erről pl. a Flow című könyvében. Olvasd el.
2018. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!