Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek senkinek?

Deadpool2002 kérdése:

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy most már nagyon nem esik jól hogy ha egy közösségben vagyok (15/f),ez volt ált suliban is meg most középsuliban is hogy nem kellek senkinek.Egyetlen ember jön oda magától beszélni velem senki más.Ha valakihez oda megyek akkor megkérdezi hogy mi van? és tovább áll.Szeretnék én is egy baráti társasághoz tartozni.De nem is csak ez a problémám.Nem tudok magamnak párt találni.Most volt februárban farsangi buli és megtetszettem egy lánynak.Tökre örültem na de jó van végre valakim.Erre rá 4-5 napra azt mondja hogy ő még túl fiatal ehhez.(13-14 éves).Valakit szeretnék magamnak mert beleőrülök hogy tesómon meg a szüleimen kívül nincs senkim.Senkinek sem kellek. :( (Ha valaki akar beszélni velem,akkor szívesen teszem,lányok előnyben, de fiúk is jöhetnek nem vagyok meleg.Bárki.Akárki.Magányos vagyoook.)
2018. márc. 6. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így, de inkább általánosban. Gimnáziumba jársz vagy középiskolába?
2018. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondoltam ebben a korban és nagyon sokára múlt el. Beszélj szerintem minél több emberrel. Gondolj arra, hogy csak az országban 200,000 fiatal van és összesen 10 millió ember.
2018. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

'15F" Eddig olvastam el.


Aztán átfutottam.


Hidd el sokkal sokkal nagyobb problémáid lesznek majd a való életben, és ezt ne bántásnak vedd, csupán ilyen az élet. Az én eget verő problémáim érettségi után semmissé váltak.

2018. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalabb vannak szűlők es tesók!Menj el sportolni.Ott jo baratokra tehetsz szert
2018. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1.válaszoló középsuliba járok most kezdtem
2018. márc. 7. 09:20
 6/6 anonim válasza:
En szívesen beszélgetek veled
2018. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!