Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sincs nagy különbs...

Szerintetek sincs nagy különbség a párkeresés és a munkahelykeresés között?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egyiket sem könnyű találni.Egy randi is olyan mint egy állásinterjú.Jól kell kinézni,jókat kell mondani,különben mehetsz a levesbe
2018. márc. 7. 01:06
 1/8 A kérdező kommentje:
És abban is hasonlít a kettő hogy a munkahelyről se írnak vissza,meg ha ráírsz valakire egy társkereső oldalon az sem fog visszaírni
2018. márc. 7. 01:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mintha pàrkapcsolatot nem lenne àllati nehéz talàlni, de sztem könnyebb, vagyis nagyobb esély van rà, hogy 15 év alatt legyen egy, munkahelyet 15 év alatt sem lehet. De a kettőre én is minndig pàrhuzamosan gondolok.( bàr nem azért, mert a randin éppen jól kell kinézni)
2018. márc. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Azert nehogymar mosogatoi allast vagy barmi mast ne lehessen 15 evig elvallalni. Teljes eletkeptelenseg az, ha valakit 15 evig nem vesznek fel SEHOVA! Szerintem mind erzelmileg mind pedig szellemileg is mas a ketto. Abban van hasonlosag amit leirsz kerdezo, DE csak akkor ha ugy jart mint te. En nem szoktam irogatni idegen pasiknak neten, igy nem ismerem milyen az, ha nem valaszolnak. De a munkahelyit ismerem :D Mig az egyikkel penzt keresel, karriert epitesz, a masikkal csaladot teremtest. Az egyik anyagi a masik erzelmi biztonsagot hoz. Mar amennyiben ez a cel es nem csak az hogy “legyen egy jo csajom es sok penzt kereshessek keves munkaval” ez amolyan tipikus buta atlagemberi vagy, amin a tobbseg mar tul lepett.
2018. márc. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Teljes eletkeptelenseg az, ha valakit 15 evig nem vesznek fel SEHOVA! " Vagy durva szorongás és más mentális dolog miatt. Ismerek ilyet.
2018. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amíg kb.30 évvel ezelőtt akkor is nagy eséllyel fölvettek egy gyárba dolgozni ha szakadt farmerba jelentkeztél a munkára,ma nagy eséllyel akkor sem fognak fölvenni ha kiöltözve,öltönyben mész el az állásinterjúra.Azért nem,mert az egész megyében az az egy munkahely van és most éppen szükség van 2 emberre Te meg a 100.jelentkező voltál
2018. márc. 7. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kedves magyar mentalitást, miszerint mindig van esélyed egy kis takarítói vagy szrpucolási munkára, vszínű nekem van mentális bajom, nem aki ìgy ítélkezik.
2018. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja aztan ha "felvesznek", parkapcsolatban a parod sz.pat, a munkahelyen meg a fonokod :D (akar ugyanabban az ertelemben is xD)
2018. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert nem mindegy h a megelhetesed vagy a boldogsagod forog kockan sztem koze nincs a kettonek ehhez egy randihoz a kemia kell egy allashoz a kepzettseged s a tapasztalatod szakmaisagod es nincs mellebeszeles majomkodas ha egyik se megy ott bajok vannak minimum egy mosogatoi allas se jon ossze vkinek 15 evig ott mar bajok vannak mert az ok h normalis kapcsolat nem jon sajnos egyre debilebbek az emberek de egy trogerolos melo se ott mar mentalisan is gondok vannak😊
2018. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!