Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt mintha mindenk...

Miért érzem azt mintha mindenki utálna?

Figyelt kérdés

Ténylegesen akárkivel beszélgetek mindig azt érzem hogy az a személy amúgy full utál, un, mindig.. Teljesen átlagos nap dumálok a suliban az osztálytársaimmal, vannak olyanok akikkel tök jóban vagyunk sőt vannak közös témáink néha ők kezdeményezik a beszélgetést, vannak barátaim is sulin kivűl is akikkel szoktam chatelni meg péntekenként eljárunk ide oda, velük is sokat dumálunk meg jóba vagyunk DE valamiért mégis nagyon magányosnak érzem magam és kitaszitottnak, utáltnak...

Egyszerűen már-már paranoiás jelleggel hiszem azt mindenkiről, hogy amúgy utál csak megjátsza magát, nem tudok úgy ráirni valakire hogy ne érezzem azt hogy unja legszivesebben letiltana, még az is aki odajön hozzám beszélgetést kezdeményes egyszerűen azt érzem a hátam mögött kibeszél, ha meghalnék nagyon nem is szomorkodna stb. A saját legjobb barátaimmal kapcsolatban is szinte mindig ott van az a fura érzés hogy csak megjátszodják, hogy a barátaim.. az emberek akik az utcán szembejönnek mind rámnéznek s azt gondolják: "nézd ezt a balf szt lol..

Nem tudom miért érzem ezt, képtelen vagyok úgy visszagondolni valamire, hogy milyen tök jó volt, akár amikor hazaérek a suliból, akár egy péntek este után visszagondolok mi volt velem mindig az az a gondolat jön elő "Úristen megint milyen naiv voltam Istenem, komolyan elhittem azt hogy szeretnek, mennyire szánalmas vagyok már ott nyomom a showder azt hiszem amúgy vannak barátaim közben mindenki utál s a hátam mögött összenéznek mindenki unja már az arcom kussoljak már, ezt ki hivta egyáltalán.. ja hogy én hivtam najó csak azért hogy ne sértődjön meg. stb"

Amúgy meg emiatt nem is toduk szeretni senkit teljesen öszintén, ott egy tök jófej csaj az osztályba akit amúgy birnék nagyon szoktunk dumálni de egyszerűen addig pörög az agyam, hogy a végén már megutálom, mert mindig azon gondolkodom: " miért utál, akkor egyáltalán miért beszélget velem, mondja meg a szemembe legalább és ne játsza magát, ennyire hülyének gondol, na hát köszi hát a kva anyjával szorakozzon.." éééés már is utálom valószinüleg tök alaptalanúl..... 18f



2018. márc. 9. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egód egy kicsit nagy... azt akarod, hogy körülötted forogjon a világ. Ennyi. Nem másokkal van a baj, hanem veled.
2018. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legalább Te csak érzed.

Én tudom, hogy engem utálnak. Esetenként a tudtomra adják, máskor levegőnek néznek.

Legalább bűntudat nélkül halok meg, hiszen egy ember sem létezik akinek fontos lehetnék. Ennélfogva nem leszek önző az öngyilkosság által.



Szerintem félsz attól, hogy utálnak Téged és bebeszéled Magadnak. Ezért azokra a jelekre figyelsz amivel alátámaszthatod a megérzésed.

Viszont Te külön eset vagy tőlem, Neked van esélyed az emberek szeretetét elnyerni. Engem csak gyűlölni tudnak.

2018. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!