Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szokhatom meg a magányt?

Hogy szokhatom meg a magányt?

Figyelt kérdés

Mivel nincs lehetőségem társat találni így beletörődni akarok.

Az ötlet jó márcsak kivitelezni kell. Mit javasoltok?


2018. márc. 11. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy h nincs lehetőséged?

Én úgy vagyok vele hogy sok nem kéne,a francnak kell 1000barat....Viszont egy kevés azért kell...Elég a kevés...a jóból kevés van...abbol keveset adnak...válogasd meg az embereket...az élet nem csak róluk szól...legyen életed azon kívül is..edzes..hobbi...stb

2018. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is beletörődödtem, bár még sokszor hiányzik egy társ, annak ellenére, hogy lefoglalom magam mindenfélével. Tanulj, sportolj, kirándulj, zenélj, légy segítőkész a környezetedben élőkkel, ez eltereli a figyelmed a társ hiányáról (valamennyire), és még elégedettséget is ad, valamint örömöt.
2018. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat, keress hobbit, foglald le magad. Ha már a társkereséssel nincs kedved foglalkozni.
2018. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért nincs lehetőseged társat keresni? És csak ez nem "megy", vagy barátaid, haverjaid sincsenek?
2018. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Példaul próbáld meg nem másoktól függővé tenni az életed. Kösd le magad azzal ami érdekel, kezdj új dolgokba. Hogy mikbe, azt neked kell tudnod, hogy mi köti le a figyelmedet. Az meg nem kifogás, hogy "olyan nincs".
2018. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 hobbim van.

#2 tanulok, kirándulok, zenélek, gondoskodok öreg magatehetetlen emberekről.

#3 Nálam a társ nemtől kortól független. Hát senkit nem találok.

#4 Azért nincs lehetőségem mert egy olyan korban vagyok ahol a korombeli vagy menekülne a kapcsolatból vagy jót talált vagy nincs ideje. És egy olyan városban lakok ahol 100%-ban csak nyugdíjas klub található.

Sajnos korhatáros.És nem szabadulhatok ebből a városból. Ismerőseim sem nagyon vannak.

#5 Olyan dologgal foglalkozom közel 18 éve ami nincs leírva sehol. Robotológiával koglalkozom, elég jól leköti a figyelmem. Csak ha nem tudom kivel megosztani vagy nem tudok mással foglalkozni elkap a téboly!

_______________________

Nem is tudom milyen megoldást várok. Sok kérdésem van kint itt a gyakorin hogy társtalálás, társkeresés...stb de nem kaptam ép választ. Enyém a megye összes társkereső oldala és nem jár rajta akivel szóba állhatnék. Ha azonos neműre írok rá rögtön az a kérdés fogad hogy melyik nemhez vonzódom és bármit mondok lerázás a vége. Kár hogy nincs magány elleni gyógyszer. Vagy valami társkereső kapcsula. Már 2 társközvetítő iroda mondott csődöt. Az online oldalak meg csak a pénzem akarták látni. Ráírok valakire és mivel neki is fizetnie kell hogy írhasson menten lelépet és hagyta a profilját.

2018. márc. 11. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most ezt nem értem. Te társat (szerelmet) vagy csak barátot keresel? Ha csak utóbbit, akkor miért vagy társkeresőn?
2018. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élőben próbáltad? Ne görcsölj rá és ne is úgy állj hozzá egy egy emberhez hogy te most akkor őt akarod társadul.
2018. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!