Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzem vissza az...

Hogy szerezzem vissza az emberekbe vetett hitem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt mar olyan eletetekben hogy nem tudtatok megbizni senkiben? Tenyleg senkiben.

Ugy erzem mindenki atver. Elhagy. Es sokan el is hagytak mostanaban. Az akiben 100%osan megbiztam elhagyott. Megszegte az igeretet. A volt baratom megmutatta a valodi enjet. Ezzel elveve az osszes bizalmam a ferfiak irant. De az emberek irant is. Amint valakivel osszeismerkedek es megnyilok neki, paranoias modon azt erzem becsap. Az a csajszi akivel azt hittem baratok vagyunk nem keres. Az a barat akirol azt hittem barat nem keres. Maganyos vagyok es nem tudom kiben bizhatok. Nem tudom mit csinaljak. Nem tudom hogy jussak ki ebbol a szaladekbol. Csak nagyon felek. Nem akarok tobb fajdalmat erezni. Nem akarok tobb maganyt, hazugsagot, fajdalmat. Hogy jussak ezen tul?


2018. márc. 13. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem csalódsz az emberekben, ha nem is hiszel bennük egyáltalán. Más megoldás nincs.
2018. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Fogadjunk 1 millióba, hogy soha nem hagylak magadra és soha nem verlek át. Vagy lesz 1 milliód, vagy újra megtanulsz bízni az emberekben.
2018. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így megy... pedig egy igazságos világban nem így kellene... csak ez nem egy igazságos világ :(

Szerintem tölts most sok időt a családoddal, akikben még bízhatsz. Apukád, Anyukád, tesóid, nagyszülők... akárki...

Olyan aki családtag és aki mellett lenyugodhatsz :)

2018. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csomóan igy vannak. Van, aki még közös tetkót is csináltat aztán a barát eltünik, de a nyoma ott marad. Cumi :D

Meg kell barátkoznod saját magaddal. Egyedül élvezni?!

2018. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy én ott "tartok", ahol magamnak is köszönhetem, mert hagytam magamat kihasználni. Az "nyugtat"(?), hogy a másik fél is szerencsétlen a maga módján.


A mai világ, magyar emberek olyan, mintha valami teljesen más bolygón élnének, nem a Földön (nagyon kevés a kivétel). Valahogy nekünk ez a "jó". Egy jó tanács:

Ne bízz meg az emberekben - legalábbis az itthoniakban ne.

2018. márc. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

egy másik kérdéshez már leírtam részletesen, de az első jól mondja.

teljesen felesleges eröltetni az emberek iránti bizalmat.


ismerkedj minél többet, alakíts ki felületes kapcsolatokat, és te is kezeld úgy az embereket, mint mindenki más: ha az egyik nem figyel, van sok másik.


nekem is elég volt abból, hogy megpróbáltam 1-2 emberre koncentrálni, de azokban maximálisan megbízni, és kialakítani egy mély barátságot...aztán egyik sincs már velem...szó nélkül eltűntek, még annyit sem mondtak, hogy bocs, de ez meg ez a problémám veled.

az emberek nem érdemelnek bizalmat.

2018. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt,most is az van.Nekem segítenek a tanulmányaim,volontőrködés,olvasás.Igazán jelenleg nem bízom senkiben.Vannak emberek körülöttem,olyanok is akikkel találkozok,de inkább felszinesnek nevezném ezeket a kapcsolatokat.Sokuknak eszébe se jutok,nem emlékeznek meg rólam.
2018. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez annyira szomorú... :(
2018. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!